Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Első lépés cipő?

Anyukák! Első lépés cipő?

Figyelt kérdés

Most mi alényeg,hogy tartsa a bokát a talpa puha legyen,hogy kénylemesen lépdeljen, ugyanakkor a belső része keményebb??


Mi vált be nektek? Melyik,milyen a jó cipő???


2011. aug. 11. 17:40
 1/8 Christina A. ***** válasza:
Bocsánat, én nem vagyok érintett a kérdésben, de nekem az első cipőm egy puha anyagból készült, kicsi fűzős, tornacipőszerűség volt, a talpán csűszásgátlóval, még most is megvan 13 év után, bár anyunak néhol meg kellett varnia azóta, de nekem azthiszem annak idején bevált, mert még mindig itt vagyok! (:
2011. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Deichmanban vettem fiamnak elefanten teljesen puhatalpú cipőt.Nekünk bevállt.Tényleg jól hajlott, fogta a bokáját.
2011. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem gyogytornász mondta hogy siestát semmi képp mert tul korrigálja a lábát, viszont bármilyen puha talpu vagy hajlékonyabb jo, pl a falcon, és az is fontos hogy kacsacsör eleje legyen hogy legyen helye a lábujjaknak, mi falcont vettünk, nagyon szeretjük, a babám egy éves már 2 honapja megvan neki mikor kapaszkodva lépgetett akkor kellett már vennünk, most már 2-3 lépést egyedül is megy, de inkább kézenfogva. azt is hallottam hogy harántemelös nem jo.
2011. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én siestát vettem és maximálisan meg voltam vele elégedve.
2011. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért

[link]


Most ilyet kapott a kislányom, szerintettek ez jó első lépés cípőnek?

2011. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a liliputi puhatalpú nagyon bejött. :)

[link]

2011. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Siestát (First Step) vettem. Nem akartam, de csak ezt tudtam felhúzni a kislányom lábára. Végülis nem bántam meg.

Hajlékony a talpa, fogja a bokáját, és minimális (szinte észrevehetetlen) harántemelő van benne.

Az Elefanten is nagyon jó, azokat is néztem, csak méret nem volt.

A Falcon viszont szerintem nem hajlékony. Iszonyatosan merev a talpa.

2011. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
koszi lanyok, ez engem is erdekel.
2011. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!