Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem értem! Mitől van ez?...

Nem értem! Mitől van ez? Miért tért vissza a cicire ezekben az időpontokban is?

Figyelt kérdés
10 hónapos múlt a kisfiam és már 6 hónapos kora óta éjszaka, hajnalban és délután 5 körül kapott csak cicit. Most meg 3 napja a 10 órainál is és ebéd után is kéri a cicit, mert másképp csak sír és nem tud elaludni.
2011. aug. 10. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

-fogzik és a cici mint fájdalomcsillapító müködik neki

-valami változott a kis életében a cici a biztos pont.


mindenképp valami érzelni ok lehet mert tuti hogy nem éhes és azért kéri.

2011. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most jött ki a felső két foga. Lehet, hogy már jön a következő? Változás lehet a kis életében? Nem tudom, ha csak nem az, hogy elég sokat van járkál már az utóbbi pár napban. Nem tudom mennyire lehet ez lelki dolog.
2011. aug. 10. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:

első .v



ha megindul a mozgásfeljődése az is okoz ilyen "tünetet"

nem lelki értelemben vett negatívumokra gondoltam természetesen hanem bárminemü változás.


és igen a fog.. az a legvalószínübb. ilyenkor kicsit fáj nekik és a cici megnyugtatja jólesik neki .

2011. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!