Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ajánlott oltásokról mi a...

A ajánlott oltásokról mi a véleményetek? És aki nem adatja be az miért nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én atöbbségét beadattam (prevenar, Rota, Neis vac-c, Encepur), a bárányhimlő ellenit nem
2011. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
"És aki nem adatja be az miért nem?" Mert hülyék....szépen fogalmazva...
2011. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy ha már meg van annak a lehetősége hogy megelőzzem azt, hogy megbetegedjen, akkor kutya kötelességem megtenni. Van olyan, amit úgysem tudok kivédeni (kisfiam kruppos), ezért amit lehet azt megpróbálom elkerülni.

Kisfiam megkapta a Prevenárt, a Menjugate-t, a kullancs ellenit és a bárányhimlő ellenit is. Ősszel megyünk az influenza elleni oltásra is.

Kislányom 3 hónapos, Ő már megkapta az első Prevenárt és a rota első adagját. Ő is meg fogja mindazt kapni, amit a tesó.

2011. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

első

nem tudom a bárányhimló ellenit meddig lehet beadatni (2,5 éves lesz a kislányom), nagyfiam 5 évesen esett át rajta, nem volt vészes.

Ezen még gondolkodom.

A kullancs elleni oltás viszont egy percig sem volt kérdés, hogy beadatjok-e a két gyerekenek (és magunknak is)


Amikor fiam kicsi volt (10 éve), rota még nem volt, de agyhártyagyulladás ellenit már ő is kapott.

2011. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az enyéim megkapták a prevenart, az agyhártyagyulladás ellenit és a bárányhimlő ellenit. A prevenart mindenki ajánlotta, szinte már "természetes" hogy adják a babáknak. Az agyhártyagyulladás halálos is lehet, nem kérdés, hogy megteszek mindent, amit lehet, hogy elkerüljük, ezzel nem szabad játszani. A bárányhimlő mostanában egyre agresszívabb, és sok a durva szövődmény, én emiatt adattam be a gyerekeknek.
2011. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a prevenárt és az agyhártyagyulladás ellenit adattam be a kislányomnak.
2011. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
az én kisfiam a prevenálra allergiás lett, de ez kötelelzök közt volt igy a 2.-at nem kapta meg belöle, az agyhártyagyull elleni is kötelezö nem? a bárányhimlöset szeretném még beadatni, a védönönk többet nem is ajánlott.
2011. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az agyhártyagyulladás elleni nem kötelező.Fel kell íratni,2400-2500Ft.között van.
2011. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mindkét fiam megkapta a köv.oltásokat:

rota, prevenar, meningitec egyik, neis vac másik gyerek, encepur, h1n1. Egyedül a bárányhimlő ellenit nem kapták.

2011. aug. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

én semelyieket nem szeretném beadatni! csak a kötelezőket, a többi szerintem a pénzről szól..

annó mi sem kaptunk ilyenféle oltásokat és nem voltunk betegek... elgondolkodtat, hogy én vagyok ezzel egyedűl?

2011. aug. 9. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!