Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dolgozik valakinek külföldön...

Dolgozik valakinek külföldön a férje amíg Te otthon vagy a pici babával?

Figyelt kérdés
A férjem kapott egy állásajánlatot külföldön, amit valószínűleg elfogad. Úgy nézne ki, hogy úgy havonta járna haza egy kis időre és ha már pár hónapot eltöltött kint (én úgy év elejére tippelem) akkor mi is mennénk utána és kint szeretnénk élni. Ha valaki hasonló helyzetben van, nem érzitek úgy, hogy már elköltözött Tőletek a férjetek, mert gyakorlatilag Ő már kint élne, csak időnként haza látogatna. Anyagilag tökéletes lehetőség lenne, nem lennének gondjaink, ami azért nagyon fontos a döntésben és egy olyan országba mehetnénk, ahol boldogok az emberek, nincs ez a mindennapos görcsölés mint itthon.
2011. aug. 8. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik ez az ország:)?
2011. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kedves kérdező te nagy tévedésben vagy, ugyanis nem olyan mintha el költözött volna, mert együtt vagytok még ha távol is de tudod ,hogy szeret valaki a messzi távolban. Ne gondold hogy, más országban jobb az élet mint itt a mi kis országunkban. ha szereted a párod és a gyermeked mindegy hogy hol élsz a boldogság nem az adott országon múlik!
2011. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak, nem hinném, hogy máshol nem lenne jobb mint itt, és hogy mindegy lenne, hogy havi 200ezerből élsz meg, vagy havi 800ezerből. Ok, hogy kint az árak is másak, de még a kiadások mellett is marad annyi pénz amit félre lehet tenni.
2011. aug. 8. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Kemény lesz az az idő, de túl kell élni, és utána újra együtt lesztek! Melyik országról lenne szó?
2011. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nálunk most volt pár ilyen ajánlat, de sajna egyikből sem lett semmi... viszont férjem pesten dolgozott, míg mi vidéken lakunk... hát elég nehéz volt így is h hetente 1X találkoztunk... de kibírható, és utána jobb lesz! mi ezért is döntöttünk amellett h külföldit keresünk, mert jobban jöttünk volna ki belőle. igaz h kevesebbet taliztunk volna egy időben, de viszont utánna saját lakás is lehetett volna belőle nem albi, és hát vmit vmiért!!!

mert tényleg nem mind1, h 100ból élsz meg, v pedig 500ból...

nehéz lesz tuti!!!! de megéri sztem, azt a pár hónapot!!!!!

2011. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kérdező én nem a pénzre gondoltam ,de mondjuk nem utolsó az sem
2011. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!