Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki használ/használt már Babé...

Ki használ/használt már Babé terméket?

Figyelt kérdés
Milyen véleménnyel vagy róla?Milyen az illata?Hol lehet beszerezni és mennyiért kb?
2011. aug. 5. 20:49
 1/10 A kérdező kommentje:
És mik vannak belőle..sampon,testápoló..?
2011. aug. 5. 20:50
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi használtunk sampont, testápolót, fürdetőt. A testápolónak és a fürdetőnek kellemes illata van, de igazából szerintem nem éri meg az árát. A koszmó elleni sampon jó. Mi Sanatopic-ot használtunk, az nagyon jó volt és a Gabi krémes fürdetőjét.
2011. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Használunk testápolót, fürdetőt, popsikrémet, koszmó elleni sampont, én magamnak hajhullás elleni sampont, szájápolót.


Nagyon klassz. Patikában lehet kapni.

2011. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sampon - az tényleg jó

popsikrém viszont uolyan, mint a többi, mármint hatékonyságát illetően

2011. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi csak a koszmó ellenni sampont használjuk, nagyon jó! Gyógyszertárban veszem, sokáig elég,mert nem kell belőle sok! 2000ft fölött van az ára! Ha jól emlékszem!
2011. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Soha többet, a fiamnak éppen lett egy kis koszmója, na én marha vettem rá Babé koszmó sampont, az egész feje jujj rémesen nézett ki a gyerek. Nagy ívben repült a sampon...

Soha többet.

Nálunk pont nem jött be.

2011. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is használtam testápolót, fürdetőt.A gyerkőceimnek száraz és ekcémás volt a bőre és az atópiás testápoló nagyon jót tett.Ez a fajta nagyon drága, de az ő bőrükre nagyon kellett.És már az első használat után észrevehető a változás.
2011. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A koszmó elleni sampont vettük meg, de még mindig van belőle, most 1,5 éves a kisfiam. Nekünk bevált, mindig azzal mosom a haját, igaz koszmója nem is volt, heti kb. 2-szer mosom a haját. Ennek nincs igazán illata. Én gyógyszertárban vettem.
2011. aug. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első hozzászólóhoz: testápolónak mi is Sanatopicot használunk (nagyon jó és olcsóbb is). Koszmóra viszont csak a Babés sampon jött be (bár kicsit soknak tűnik az a 2500 forint, de nekünk iszonyatosan koszmós volt a kislányom fejbőre, és tényleg csak ez hozta le!).
2011. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23:34-es vagyok, nálunk egyébként a Sanatopic nem vált be, pöttyes lett tőle a kisfiam, pár hósan és kb. 1 évesen is. :( Pedig ekcémás bőrre is ezt ajánlják.
2011. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!