Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyűjti valaki az üres bébiétel...

Gyűjti valaki az üres bébiételes üvegeket? Én igen, majd csak jó lesz valamire alapon. De mire?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 13:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi is gyűjtöttük. Virágmagot tartunk benne, szeritnem erre kiváló.

Illetve a garázsban apró kis kütyük tárolására, szortírozására is kiváló.

2011. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Almát - savanyúbbat és édesebb fajtát vegyesen - apró lyukú reszelőn lereszeltem, a befőző cukor zacsiján szereplő mennyiségnek megfelelő mennyiséget hozzákevertem, és főzés közben őrölt fahéjat, és őrölt szegfűszeget adtam hozzá (ízlés szerint). Azt lehet érezni, hogy mikor elég fűszeres-pikáns, pontos mennyiséget nem tudok ehhez mondani. A dr. Oetker befőző cukor 500 grammos, ez kell 1500-1750 gramm gyümihez, attól függően, mennyire savanyú fajta a gyümölcsöd.
2011. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Majd megpróbálom :)

Az őszibarackot leturmixolom, elteszem az üvegekbe, be a fagyóba. Ha kiveszem gondolom egyből meg kell ennie mindet, a maradékot én ehetem meg. Utána már nem lehet tárolni a hűtőben, igaz?

Akkor nem baj, ha egyből barna lesz, és már a fagyóba is úgy kerül?

2011. aug. 3. 14:25
 14/19 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem jól zár vissza a tetejük, mert a férjem abban hord kávét a munkába és még sosem folyt ki :)
2011. aug. 3. 14:26
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A lányaim üvegfestékkel megfestették nyáron a barátnőkkel, a többibe különböző gyöngyöket tárolnak, és jó nagy adaggal adtam az ovinak és az iskolának is, ők is kézműveskedtek:)
2011. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én egy csomót a sógornőmnek adtam, aki óvónő, és mindenféléket tárolnak benne az oviban.

Egy részébe nekem is lekvár, paradicsom stb. van.

És eltettem 40 darabot, hogy mikor visszamegyek dolgozni, az osztályommal mécsestartót csinálunk belőle anyák napjára. (Erreföl nem vettek vissza, azért elteszem, hátha...)

2011. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Válaszolnátok a közben felmerült kérdéseimre! Köszönöm előre is!

Milyen püréket tesztek el fagyóba?

Nem baj ha az őszibarack megbarnul és úgy rakom el, adom oda?

2011. aug. 5. 07:13
 18/19 anonim ***** válasza:

Én is kezdő vagyok, de én pl. csak negyedbe vagy félbe vágom a barackot, s úgy teszem el, fóliába becsavarom helyhiány miatt, de ezt majd akkor adom oda neki, ha már nem lehet kapni barackot a piacon. Sajnos keveseket tudok eltenni, így emellett bébiétel is lesz.

Nekem ezt a szomszédom ajánlotta, akinek pár nappal idősebb a babája (szintén első baba). Ő is így csinálja, de ő már adott így a babának, s nem panaszkodott, annyiban másabb., hogy vizesebb.

2011. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is az óvodának adtam sokat. Már bőven karácsony előtt megkérdeztek, hogy vannak-e ilyen üvegeink.

Barkácsoltak valami kis ajándékot belőle.

2011. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!