Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hasfájós babámmal?

Mit csináljak hasfájós babámmal?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gripe water vagy babaolaj fájós hasra.
2009. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt leírnád egy kicsit bővebben? Milyen babaolaj? És mi az a white graper?
2009. ápr. 8. 19:10
 3/11 anonim ***** válasza:

FLP-s Aloe Vera acitvator, kilónként 2 csepp, napjában többször, ahányszor kell.

Amúgy figyelj oda mit eszel-ha anyatejes a kicsi, kerüld amit kell, a babát sokat tornáztasd, és légy türelmes. Ne idegeskedj, ne keseredj el, ne sírj, a baba megérzi, ha nyugtalan vagy, és annál rosszabb. VEdd fel, simogasd, mesélj, énekelj neki, és előbb utóbb jobb lesz a helyzet.

2009. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
orvos kitud kevertetni nagyon jó gyógyszert vagy szélcsövet használni, poci simi...
2009. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.A neve:Papaverines
2009. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én Infacolt adok a babának és ha rosszabb lenne a helyzet (nagyobb görcsei lennének), akkor jó erős kamillát főzök cukorral, és attól tuti a siker (kaki, puki, minden ami kell).

Azontúl hasával fektetem a lábomra és hintáztatom, simogatom. A lábát érdemes tornáztatni, felhúzogatni, picit a hasához nyomni, hogy könnyebben menjen a szél.

És van még egy érdekesség, ami nálunk nagyon bejött: a hajszárító. Monoton hangjától megnyugszik és a meleg levegő jólesik a fájós pocinak is. Csak vigyázz, nehogy túl meleg legyen neki!

2009. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha tápszeres akkor tápszer cserét javaslok az orvos írja fel
2009. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha beírod a hasfájást a keresésbe akkor ott van sok válasz
2009. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kamillateára gondoltál? Mennyi cukrot tegyek bele?
2009. ápr. 8. 19:42
 10/11 anonim válasza:
Az én kislányom 10 hetes és szinte egész nap fáj a hasa. Nincs szervi baja. Nálunk az Espumisan + édesköménytea + Magnesium phosphoricum vált be, és a pocakjára cseresznyemag párnát teszünk felmelegítve. És aludni is csak hason hajlandó.
2009. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!