Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vannak a 14 hónapos...

Miért vannak a 14 hónapos kisfiam karján fehéres-pirosos pöttyök?

Figyelt kérdés
Hónapokkal ezelőtt, amikor az oltást kapta, akkor jöttek ki ezek a pöttyök, de nagyon kevés volt, és alig észrevehető... Az elmúlt napokban azt tapasztaltam, hogy egyre erősebbek, és több is. Igaz, hogy pont azon a karján csípte meg néhány szúnyog, de azok a csípések már elmúltak, a pöttyök pedig erősödnek. Amikor először megjelentek, elmentünk a háziorvoshoz, ő azt mondta, ez természetes reakció az oltásra. De nagyon aggódom, mert ahelyett, hogy enyhülnének, egyre erősödnek. A másik karján is megjelentek, azok viszont nem olyan erősek... Bőrgyógyászhoz menni nem szeretnék, bár ha kell, persze megyünk! Csak tapasztalataim alapján eddig töbhbet rontottak, mint segítettek! Volt már vkinek ilyen?
2011. aug. 2. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Van olyan oltás ami után kiütéses lesz a gyerek.Amit kanyaróra kap,ha jól emlékszem,de azok a kiütések talán ha max egy hétig voltak a fiamon.szóval ez biztos más.Lehet allergiás.Nem használsz valami új mosószert vagy öblítőt,új fürdetőt?Én elvinném a bőrgyógyászatra.
2011. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is allergia lehet, en is uj mososzer, kozmetikumra gondolnek. Bar, ha eddig nem jelentkeztek nala a 14 honap alatt allergias tunetek, miert pont most. De barmi lehetseges persze. Az oltasnak nincs koze hozza, sok ido eltelt azota.

Ha nem mulnak a tunetek, megmutatnam borgyogyasznak, de egyet kell ertsek veled, egy jo orvost talalni, barmilyen szakteruletrol is legyen szo, szinte lehetetlen...:(

Remelem, mihamarabb elmulik a problema.

2011. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!