Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babatorna, vagy babaúszás a jobb?

Babatorna, vagy babaúszás a jobb?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok a babaúszástól, mert a szülőknek, akik a vízben vannak, nem is kell igazolniuk, hogy nincs fertőző betegségük. Viszont én is sokat úszom, ifi versenyző voltam valaha, tudom, milyen jót tesz a vízben végzett mozgás, ezért tudom, hogy jót tenne. A babatornán viszont nincs ilyenfajta fertőzésveszély, de nem tudom eldönteni, melyik lenne a legjobb.
2008. márc. 3. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Babatornán is van. mert oda pont ezzel a gondolkodással a kicsit náthásabb babákat is elviszik. bármilyen közösségbe viszed kis korban a babát, megvan a eszélye, hogy elkap valamit.

Mi három hónapos kortól járunk babaúszásra, és semmi gondunk nem volt. Azt mondják, hogy az immunrendszer erősítésében is sok szerepe van. Szóval én csak ajánlai tudom.

Mi nem voltunmk babatornán, így arról nem tudok beszélni. de sokat volt kisfiam gyerekmegőrzőben amíg én edzeni voltam, és ott bizony szedett össze ezt azt (úszás közben ilyen nem volt, oda tényleg nem hoztak beteg, náthás gyerekeket)

2008. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!