Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liliputi kiscipő, vagy szieszta?

Liliputi kiscipő, vagy szieszta?

Figyelt kérdés
Eddig Liliputi puhatalpú és Pediped kiscipőt hordott a pici lányom.Ma vettem neki egy szieszta szandált,de ebben nem tud menni.A pediped cipőben már szinte futott.
2009. ápr. 7. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Én mindig sima gyerekcipőket vettem csak, pl. Humanic-ban, szerintem épp olyan jók, mint a méregdrága társaik.
2009. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A siesta nagyon jó. Nálunk is így volt, 4-5 nap és abban is futni fog :)
2009. ápr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát mi is cipővásárlás előtt állunk. Nekünk van liliputin és az bentre nagyon jó, de mi panelban lakunk. Mindenütt beton van körülöttünk. Néztem a Pediped cipőcskét és nagyon jónak találom, de csak bentre. Mert sima bőr a talpa, tehát ha rálép egy kavicsra vagy üvegszilánkra a gyerek akkor baj van. A Siestákat is nagyon megtapogattam, és azzal meg az a bajom, hogy iszonyatosan kemény a talpuk és merevek. Úgyhogy én olyan nem veszek a lányomnak. Az Elefanten ami szimpatikus kintre. Én azt fogok venni csak legyen már nagyobb kínálat szandálcipőből. Mert itt nálunk még nem igazán van:( 11 hós kislány anyukája

2009. ápr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Siesta nem jó. A harántemelő ellustítja az izmokat és lúdtalpas lesz tőle. A nagyobbik lányomnak siestája volt mindig és úgy gágog a talpa, hogy rossz nézni. A Kisfiamnak eddig csak puhatalpút vettünk (pediped és liliputi), eddig nagyon bevált. Szépen fejlődik a lába, semmi lúdtalp!
2009. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Liliputit semmiképp se, legfeljebb, ha bentre akarod használni. Kültéri használatra alkalmatlan.
2011. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!