Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most vesszük az első cipőt....

Most vesszük az első cipőt. Teljesen zártat vegyek vagy a félig nyitott jobb megoldás lenne?

Figyelt kérdés
A zártba nem melegszik be nagyon a lába ilyen időbe? Vagy a félig nyitott még korai lenne?
2009. ápr. 7. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még zártat, ha bőr kívül belül, akkr nem izzad bele.
2009. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb megoldás, ha most veszel egy zártat és egy teljesen nyitott kis szandit majd májusban a melegebb napokra, én is így tettem. Legjobb, ha kicsit magas a szára mindkettőnek, járástanulásnál fontos. Azért ne egyszerre vedd meg őket, mert rendkívül gyorsan nő a lábuk ilyenkor.
2009. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi vasárnap vettük az elsőt. Ugyan ezen dilemáztam,hogy melyik lenne a jobb. És végülis a szandál mellett düntöttünk. De nem bántam meg. Ebbe is tud lépkedni,szellős,tartj a labát ami nekik nagyon fontos. Ha eső vam úgy se teszed le,tehát szerintem jobb a nyitott mint a zárt.
2009. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én első lépéses kis cipőt vettem meg!
2009. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!