Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet használni, ha...

Mit lehet használni, ha begyógyul a fülbevaló a baba fülébe?

Figyelt kérdés
Három hete lyukasztották ki, egy hete, hogy kivettük a gyógyfülbevalót, és beraktuk az aranyat. (Egy éjjel alkoholban ázott) Azóta csúnya sebes, és csak sírás mellett mozdítható a fülbevaló. Az orvos javaslatára betadint csepegtetek rá, de nem látom a javulást.
2009. ápr. 6. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így voltam!

Először -szintén arany - olyat tettem bele aminek a vége kampós!Csúnyán begyulladt, gennyws lett!Rögtön elmente venni egy másik fajtát, amineka vége hátulró bepattintós, már másnap szebb volt a füle!Azóta sem volt gond!!!!!!!

2009. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondtákhogy ne vegyem ki ha arany a fülbevaló.Kenjem be jódoldattal napi 3x.A lányomnak is gennyes volt,de 3 nap alatt szinte teljesen helyre jött a jódtól.

Èn itt (Németországban)BETAISODONA-t vettem.1 hétig tartott a gyulladás.Pár nap múlva látszik csak javulás.

2009. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!