Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liliputi Pediped vagy Siesta...

Liliputi Pediped vagy Siesta első lépéscipőt vegyek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
11 hós kislányom és már nagyon szépen lépked a bútorok mellet, de hamarosan elindul mert már folyton elengedi a kapaszkódókat. Most a lakásban Liliputi mamuszka van rajta, de tanácstalan vagyok, hoogy milyen cipőt vegyk neki kintre. Kertvárosban panelben lakunk. Körülöttünk beton mindenütt, kevés a füves rész. Játszótérre is abban a cipőben vinném amit majd kintinek veszek mert nem szeretnék kínais cipőt adni a lábára. Viszont két párra nincs pénzünk. A Pediped nagyon szimpatikus, de félek, hogy ha rálép egy kőre, kutyakakira, vagy esetleg üvegszilánkra, égő csikkre akkor nem elég a Pediped. Mindíg mellette vagyok, de hiába, mégis vannak helyzetek amiket még én sem tudok kikerülni bármennyire is figyelek rá. A Siestát néztem már "élőben" a boltban de annak marhára kemény a talpa és merev az egész cipőcske, szandika. Úgyhogy tök tanácstalan vagyok. Írjatok érveket és ellenérveket is.
2009. ápr. 6. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
elefantent szerintem. mi most vettünk 7végén a fiamnak, 10 hónapos, a legklasszabb.:) van ebből is 1. lépés. nagyon kényelmes és gyönyörű szép. 30 euro volt, szal olyan 8500-9000 ft. deichmannban kapható, meggyőző a prospektus is, a talpa félig puha, féig merev. tényleg szuper.
2009. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi is Elefantent vettünk. :-)

Már lassan egy hónapja jár benne és nagyon jónak tűnik! Ő már járós baba, 1 éves lesz, de ez tűnt a legjobb cipőnek. Rugalmas, hajlékony a talpa, hasított bőr kívül az anyaga, belül is nagyon puha bőr. Van honlapja az interneten (bár azt hiszem németül). A Google-be be tudod írni, ha érdekel.

A Siesta nekünk nem volt szimpi, mert nagyon merev, kemény az anyaga, ráadásul az én kisfiamnak nem kell harántemelő, mert nagyon szép lábboltozata van. A Liliputi meg nem igazán utcára való cipő.

2009. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, még annyi, hogy mi is a Deichmannban vettük, 8000 ft körül van.
2009. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi lányok meg fogom nézni a Deichmannban. A keresőbe már beírtam de nem dobott ki külön honlapot. Köszönöm szépen nektek. Szép napot.
2009. ápr. 6. 10:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkerestem neked a honlapot:


[link]


Remélem sikerül megnyitni. Németül van, de vannak képek a cipőkről!

2009. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. ha felmész a deichmann.hura, ott van link az elefantenhez, bal oldalon. a német katalógust dobja ki magyarul, képekkel, történettel együtt. sőt ez már az új katalógus pár napja néztem:))
2009. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

a fiamnak konkrétan ez van, csak dícsérni tudom tényleg.

1. voltam

2009. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Húú csajok annyira rendesek vagytok!! Hálásan köszönöm a segítségeteket. Ma megyünk is és megnézzük a Deichmannban hogy milyen a felhozatal. Tényleg köszi.
2009. ápr. 6. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!