Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónaposom nem forog, nem...

6hónaposom nem forog, nem kúszik, nem mászik?

Figyelt kérdés
Már kétségbe vagyok esve....:-(jelét sem látom hogy szeretné.Van akinek hasonló volt a babája?4hónapos kora óta fordul hátról-hasra.
2011. júl. 25. 17:07
 1/7 anonim válasza:
Nem kell egyből megijedni. Az én 10 hónaposom nem mászik, nem ül fel magától és nem is áll. De gondolom nem marad így egész egész életében :) Majd eljön az ideje! Nem kell sürgetni semmmit!
2011. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj az én fiam 8 hósan kezdett el forogni rendesen. Azóta fejlődik mint a gomba ma már felül, és fel áll. 9,5 hós.
2011. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmi gond! Majd hirtelen el kezd csinálni mindent. :)

Nekem 6 hónaposan fordult hátról hasra (mert ő amúgy éjjel-nappal hason volt) és aztán fél havonta, havonta lépett egyet a fejlődésben. 7,5 hónaposan állt fel. Szerintem Te még ne aggódj. Nagyon ügyi volt, hogy 4 hósan hátról hasra fordult, mert ugye az nehezebb, mint fordítva.

Bocs az offért, de első válaszoló Te meg túl lazán veszed a dolgokat. Persze, hogy nem verseny, de azért mindennek meg van az átlagos normális ideje.

2011. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jaaaj ne aggódj:))itt vannak ilyen túlkapások, hogy 5 hetesen forog a baba, 5 hónaposan jár:)

Az én fiam 6 hónaposan fordult meg először, aztán pár hét szünet, utána beindult lassacskán.

Most 9,5 hónapos, csak kúszik, de azt gyorsan, nem ül, nem mászik, nem áll fel, teljesen egészséges:)

Minden rendben a babáddal, csak ráérős, ne aggódj, mire 2 éves lesz senki sem fogja kérdezgetni, hogy mikor kezdett el forogni:)

2011. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
enyém 9 hónapos múlt és semmit nem csinál amiket írtál. Csak hasról hátra és vissza forog, ennyi.
2011. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Az én 6 hónapos fiam is csak hasról hátra forog, fordítva is csak kétszer fordult meg. Mást még nem csinál. Nem egyformán fejlődnek a babák.
2011. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még a forgással sincs elkésve szerintem, de kúszni-mászni még bőven ráér, általában 8 hónapos korukban kezdik el a babák, de ennél persze lehet hamarabb vagy később is. Nincs okod aggodalomra.
2011. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!