Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is járt így? 1 éves babám...

Más is járt így? 1 éves babám csupa pötty lett a tehéntejtől.

Figyelt kérdés

így várok még 1-2 hónapot az újbóli kóstoltatással. van remény rá, hogy később bírni fogja? ez allergiát jelent, vagy csak azt jelzi, hogy korai volt?


az a fura, hogy a joghurttól is enyhén pöttyös lett, a sajttól, túrótól viszont nem.

akkor ezeket adhatom?


2011. júl. 25. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehéntejet adtál neki, vagy az annak mondott bolti löttyök valamelyikét? Mert azok sok mindent tudnak okozni. A rendes házi tehéntejet próbáld ki, nálunk attól semmi baj nem volt, míg a boltban kapható tejnek mondott akármitől. Még, ha egy kicsit felhígítod neki, akkor is jobb.
2011. júl. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tejes embertől vett tejet forraltam, hígítottam 4xesen :-(
2011. júl. 25. 07:36
 3/7 A kérdező kommentje:
és nagyon ízlett neki, kb. fél dl volt így hígítva, boldogan megitta.
2011. júl. 25. 07:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy éppen a túlzott higítástól lett pöttyös. Az már nem tej volt,hanem tejes víz. Fokozatosan adj neki,először keveset,majd emelve az adagot.
2011. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor én azt mondom neked, hogy várjál vele. Nem késik le semmiről, ha még nem adsz neki tejet. Gyerekorvossal írass fel neki Sinlacot, én is adtam a fiamnak. Hátha segítene nektek is.
2011. júl. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak 30ml bolti löttyöt tettem a tápszeréhez,de úgy korcig f.sta magát,hogy csak na....

Úgyhogy mi is várunk még.

2011. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a víztől nem lehet pöttyös, azt issza.


várok akkor még.

Sinlacot eszik néha, de az nem pótolja a tejet, vagy rosszul tudom? (mármint a kálciumot, fehérjét.)

2011. júl. 25. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!