Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kicsi még ahhoz, hogy...

Nem kicsi még ahhoz, hogy hatszor egyen egy nap?

Figyelt kérdés
Hat hetes, és mostanában átállt napi hatszori szopásra. napközben három óránként, viszont éjjel végig alszik. Nem fiatal ehhez? Az ikertesója még 2,5 óránként eszik éjjel-nappal...
2011. júl. 23. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2,5 hónapos kora óta csak 5-ször eszik egy nap. Egyszerűen nem kell neki többször, nem rajtam múlt, hogy így alakult. Ha jól hízik a babád, akkor szerintem hagyd, hogy annyiszor egyen, ahányszor szeretne. 3,5 hónapos baba anyukája.
2011. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a bab kora számít, hanem, hogy mennyire éhes, milyenek a tulajdonságai.

Lányom 4 hetesen már nem kelt fel éjjel, nappal 6x evett.

Unokaöcsém 1 évesen is kelt éjjel még enni, aztán leszokott róla.

Babafüggő és az ikreid bizonyítják, hogy mennyire mások is a babák!

2011. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Snapette ***** válasza:
A lányom három hónapos, és egy hónapos korától átalussza az éjszakát, délután folyamatosan ébren van, és olyan is van, hogy minden órában akar enni (szopizik még), mert lusta a lelkem, és néha csak annyit eszik, hogy épp ne érezze, hogy éhes, s persze egy óra múlva megint enne. Hízik rendesen, nagyon jól érzi magát, nincs semmi baj. Valóban babafüggő, és szerintem az nagyszerű, hogy átalussza az éjszakát.
2011. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!