Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki ekcémára használta a...

Aki ekcémára használta a Halicar kenőcsöt mikor múlt el tőle?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam és az egész teste piros foltos!Bőrgyógyász szabadságon van! 2 napja kezdtük el ezt használni mikor lesz hatása?
2011. júl. 22. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a halicar nem volt hatásos, remélem nektek segít. Mivel ha jól emlékszem homeopátiás szer, kell neki még pár nap, hogy hasson.
2011. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, most olvasom, hogy még csak 3 hónapos a babád. Most jött ki először az ekcéma? Lehet tápszertől, ha tápis, vagy az anyatejtől is, ha ettél valamit, amit eddig nem. A halicar csak a tüneteken segíthet.
2011. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmikor

Ugyanolyan homeós humbug, mint a többi

Fiam 10 éve akecémaás elom-ot használ töményen és hígtva, sokminent kipróbáltunk ez vált be

2011. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sopizik a babám és nem ettem semmi újat!Eddig is száraz volt a bőre de most az egész teste tiszta piros folt!Esetleg lehet a mosóporváltástól is?
2011. júl. 22. 12:52
 5/10 anonim ***** válasza:
szia! 1 éves a fiam, de nekünk sem segített. A gyerekorvoshoz vidd el, ő is tud krémet írni. Nekünk amit felírt (talán elocom, nem emlékszem a nevére, gyógyszertárban keverték) 2-3 nap alatt elmúlt tőle.
2011. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

semmikor, az egy nagy sz@r.

biztos van helyettesítés, szteroidot kéne használni rá, ilyen humbug vackoktól nem fog elmúlni.


mosóport nem szabadna használnod ha ekcémás a babád, csak folyékony mosószert mivel a szemcsék ingerelhetik a bőrt. folyékonyból is a dreftet ajánlom és semmi öblítő! lenge pamut ruhákat adj rá, ne fürdesd csak gyorsan zuhanyozd le, csak gyógyszertári mosakodóval

2011. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ugyan ez volt a helyzet!

Naponta 3x vékonyan bekentem sudocremmel és 4 nap alatt elmúlt tőle.

Csak patikai fürdetővel fürdetjük, és szintén patikai cremor aquosával kenem, hogy ne legyen száraz.

Közben elhagytam a tejtermékek fogyasztását is, kiderült hogy nálunk az okozza.

(pár napja ettem 3 gombóc fagyit és megint megjelentpár pötty, de rögtön bekentem sudocremmel, és el is múlt azóta)

2011. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekünk használt,a fiamnak is és nekem is terhesség alatt.Kellett 5-6nap még elmúltak rajta.
2011. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi is próbáltuk de megmondom őszintén nem volt türelmem kivárni, hogy mikor hat. asszem 3 napig kentem vele és nem történt semmi. Nekünk is a szteroidos jött be sajnos, nem szívesen kenem vele, de az az egy ami hat és gyorsan. Meg ha nem annyira vészes a folt, akkor még a sudocream is bejött. A tejtermékekkel én is leálltam, és látok javulást illetve mosóport is váltottam. Mi is 3 hónapos kortól vagyunk ekcémásak :( most 9 hós. de lekopogom, most elég tünetmentes
2011. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eddig is folyékony mosószert használtam Persilt de az lehet erős volt, most váltottam dreftre. remélem jobb lesz tőle bár én is attól félek hogy a tejtermékek miatt jött ki neki!
2011. júl. 23. 06:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!