Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen natur joghurtot adsz...

Milyen natur joghurtot adsz babádnak?

Figyelt kérdés
Melyiket lehet egyáltalán??? Most akarjuk ksótolni(8 hónapos elmúlt), és tanácstalan vagyok milyet vegyek neki.
2011. júl. 22. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi már sokfélét adtunk neki, spar-osat is, aktiviát is, ami nekünk ízlik az neki is általában. Szereti natúr is, de úgy is, ha egy fél banánt, vagy őszibarackot turmixolok hozzá.
2011. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi is sparosat veszünk.

Aktíviát nem ajánlja a gyártó 2 éves korig!!

2011. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Danone
2011. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
húúú ezt nem tudtam :( Rajta van az aktivia dobozán? Pedig mindent alaposan el szoktam olvasni :( Jó tudni.
2011. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na nem hagyott nyugodni, rákerestem az oldalukon és ott ezt írják:


"Gyerekek is fogyaszthatják az Activia termékeket?


Amennyiben a gyermek elmúlt egy éves, nem érzékeny a tejfehérjére, a tejcukorra, vagy a termék bármely összetevőjére, akkor az egész családdal együtt nyugodtan fogyaszthatja az Activia joghurtokat. Az összetevők listája a termékek csomagolásán olvasható."

2011. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Danone. Én a Sparoson olvastam,hogy tejszínt is tartalmaz.
2011. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
danone natúrt nagyon szereti,magába is,gyümivel,vagy babapiskótával egyaránt.
2011. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

azt az egy éves kort átírták, mert 2 hónapja még két éves kor volt feltüntetve (amikor egy ismerősöm megnézette velem) pont a bifidusz miatt, amivel tele van, de azt a szöveget is kiszedték. A fiam 22 hónapos, biztos nem lenne tőle baja, de én activiát nem adok neki, a bármilyen más gyümölcsöset vagy naturt kap, de a kedvence még mindig a spáros natur.

(De legalább a csonterősítésre való joghurtjukra ráírták, hogy 10 éves kor alatt tilos adni, de abban is biztos vagyok, hogy van olyan szülő, aki már abból is adott a kicsi babájának...)

/második válaszoló/

2011. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszi a tájékoztatást, ezentúl még jobban fogok figyelni!
2011. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szívesen!:)

Biztos válság van a Danone-nál is, ezért írták át a szöveget.:S

2011. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!