Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisméretű babakocsit keresek....

Kisméretű babakocsit keresek. Ajánlanátok egy jó típust?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 93x93cm-es, 63cm-es ajtószélességű miniliftbe beférő babakocsi kellene nekem, ami már 1 hónapos babának is jó. Tudnátok ilyet ajánlani? Használt jó állapotút meg is venném ha nem túl drága. Előre is köszönöm!
2011. júl. 22. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Pierre Cardin 682 esetleg. Neten utána tudsz nézni. A babahordozóval pl nagyon picike.
2011. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a mi liftünknél nem létezik kisebb, úgyhogy nekünk is nagyon fontos volt a babakocsi méret. Nézd meg a Hauck Condor All in one-t, minden van hozzá és mi nagyon szeretjük. Amúgy azt hiszem az előző hozzászóló által javasolt babakocsi koppintása, és nyilván emiatt kicsit olcsóbban. Újonnan volt kb. 70 ezer, mózessel-hordozóval-pelenkázó táskával együtt. Mi nagyon szeretjük de terepre nem való, bár ha liftről van szó akkor gondolom városban laktok.
2011. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Hozzáteszem hogy a mózessel ez sem fért be a mi liftünkbe, csak a hordozóval, és úgy is csak akkor ha beálltam a két tolókar közé, tehát mondjuk ha valaki testesebb akkor lehet hogy még ez a kocsi is túl nagy. Viszont én úgy tudom hogy nincs kisebb, minket így informáltak.
2011. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] ilyen babakocsim van,50cm széles,90cm hosszú,mózeses
2011. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!