Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a súlyra legkönnyebb...

Melyik a súlyra legkönnyebb babakocsi 6 hós babának?

Figyelt kérdés
idáig egy 14 kg-s monstrum ABC Design babakocsink volt, nagyon szerettem, mert stabil, strapabíró, nagy kerekek, stb., de most Budára költözünk, sok lépcső lesz a kertben a kaputól az ajtóig, meg buszozás lesz, és ezzel moccanni se tudok. Olyat keresek, amelyikben kényelmesen tud aludni is a pici.
2011. júl. 20. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Például ezek:

Graco Citisport 5.5 kg

Peg Perego Aria 5-6 kg

Brevi B-light 4.8 kg


kicsire összecsukható és könnyű a Quinny Zapp is, de használtan is elég drága.

2011. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Zapp nem jó, annak nem dönthető a háttámlája, ezt visszavonom az előbbiekből. Olcsó és viszonylag könnyű az Esprit esernyőkocsija is.
2011. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is az Espritet ajánlom. Könnyű, kicsi, és (majdnem) vízszintesig dönthető - ami nem hátrány, mert pl. az én babám félig ülő helyzetben nem hajlandó aludni.
2011. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem Bertoni Foxym van, 5kg, szinte suhanok vele :-D

és "csak" 16 volt lábzsákkal, de a B.Star az 12 ezr

2011. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem Peg Perego Pliko P3 van, néha buszozok vele, de annyira nem szeretek - elbírom meg minden, de nem szeretem a macerát, hogy feltenni a buszra, aztán levenni... Úgyhogy inkább csatos hordozóval tömegközlekedünk, lépcsőzünk.

Bocs, hogy off volt...

2011. júl. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem graco van, már a második gyerekkel használom, és nekem nagyon bevált. 5 vagy 6 kg. Én nem szeretem az esernyő kocsit (mert jobban tudom irányítani az egybe tolókarost fél kézzel, mert ugye a nagyobbik gyerek kezét fogom :)
2011. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!