Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy az alig kéthónapo...

Létezik hogy az alig kéthónapos baba 6-7 órát aludjon egyhuzamba?

Figyelt kérdés
az enyém 2 óránént kell enni, éjszaka is de nappal van hogy többször kér tejcit.
2009. ápr. 2. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van ilyen igen de nem gyakori.
2009. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
van ilyen de azért jobb 5 óra után felkelteni, hogy egyen . legalábbis a védőnőm ezt mondta.
2009. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6 hetes korában már 8 órát aludt egyhuzamban a babám éjjel, 8 hetes korától pedig 11 órát. Ez azóta is így van, most 4 hónapos. Este 8-kor vacsorázik, utána reggel 7-8 között szokott ébredni.
2009. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3.vagyok. Nekem azt mondták, hogy hagyhatom aludni. Napközben 7-szer eszik egyébként.
2009. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló!

Hogyan csináltad? hány ml -t evett egy nap a babád hogy ennyit aludt, mennyit aludhatott napközben, este kapott pluszban még lefejt tejcit? Te állítottad át arra hgy ilyen sokat aludjon vagy magától?

2009. ápr. 2. 14:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én babám nagyon jó alvó volt. Én soha nem ébresztettem fel evéshez. Ha felkelt megetettem aztán aludt ha akart. De éjjel soha nem volt fent. Sőt este mikor elaludt vhogy mélyebben aludt, látszott rajta. Este 3/4 9-9 körül aludt el és 7-ig aludt, egyszer kétszer kelt fel hajnal ötkor. De az nagyon ritka volt. Én inkább arra keltem fel éjjel hogy nagy csönd van és nincs e baj. Mindig megnéztem aztán ha ok, aludtam tovább.

Egyébként van aki azt mondja hogy az sok, de ha ilyen amúgy is elejétől kezdve akkor nem gáz a 6-7 óra. De ha csak most ilyen akkor figyeld nem e vmi betegség kerülgeti vagy vmi baj van. De nem hinném!!!

2009. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6hetes a lányom és éjjel 6-7 órákat alszik!Nem mindig,de ha éhes a pocija felkelti!:))
2009. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!A lányom 11 hetes és kb. 3hete átalussza az éjszakát.Ez kb. 20:30-tól reggel 7-8.ig.

NAponta 5-ször eszik.

Azt mondta a védönő,100-ból egy gyerek ilyen.:-)

2009. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igen? de jó !!


de ezek a babák nappal mennyit alszanak és menyit esznek?

2009. ápr. 2. 16:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám 5530gr. és 5*150ml.-t eszik
2009. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!