Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hónaposan jöhet már a baba...

2hónaposan jöhet már a baba első foga? állandóan a stzájában van az ökle.

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 19:09
 1/7 anonim válasza:
A kisbaba csak így tudja tudtodra adni hogy éhes vagy szomjas, ez egy ösztönös mozdulat a babáknál.az is lehet hogy csak cicizni akar,hogy megnyugodjon ,talán próbáld meg akkor is ha már nem szoptadsz.
2011. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, jöhet már a foga. Sőt, van olyan baba, aki úgy születik, hogy már van egy fogacskája. :)

De az is lehet, amit az első írt, hogy éhes vagy szomjas. Ilyenkor próbáld megetetni, vagy kínáld egy kis vízzel. Ha nem kell neki, akkor valószínűleg a foga jön.

2011. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az én 3hónapos fiam éhes ha tömi a kis öklét,de lehet a foga is,mondjuk nyűgösebb akkor elvileg
2011. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek mind lehetnek, amit előttem írtak. Viszont a legvalószínűbb oka, hogy a szájába dugja a kezét, hogy megtalálta. Ez kb. 2 hónapos korukban történik meg a babáknál. Ők még úgy fedezik fel a világot, hogy mindent a szájukba dugnak. Eleinte az öklüket, majd a lábujjaikat, a játékokat, mikor már helyet is tudnak változtatni, mindent, amit megkaparintanak :)

Ha azon kívül, hogy rágcsálja az öklét, esetleg nyálzik, nincs más tünet, én ezt tartom legvalószínűbbnek :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5 hónapos a kislányom és 3 hónaposan jött ki az első fogacska. Lehet éppenséggel, hogy készülődik már neki, csak Te még ebből semmit nem látsz:) Mi sem vettük észre, a szokásos szájacskábadugokmindent és folyikanyálam általános tüneteken kívül semmi jelét nem mutatta, egyszer csak ráharapott apa kezére:)
2011. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez még nem jelent semmit!A babák 3 hónaposan fedezik fel a kezüket, és innentől kezdve mindent a szájukba vesznek.De 2 hónaposan lehet hasfájás jele is, ha a szája elé emeli a kezét, ezt nekem a védőnő mondta, vagy éhes.Nálunk 3 hónaposan kezdődött ugyanez.Ette az öklét és minden játékot, ette a vállam, nyáladzott, néha nyűgös volt.De én tudtam, hogy nem fog még jönni a foga.annak ellenére, hogy már 3 hónaposan ette a kezét, mégis 7 hónaposan bújt ki az első.4 hónapig volt ez, fog nélkül.A fogzás hosszú folyamat, nem megy egyik napról a másikra.És lehet, hogy van baba, akinél korán kijön, de 2 hónaposan fogról még nem hallottam.És a foggal születés is csak egy népi mendemonda.Amíg nem látok ilyet, addig nem hiszem el.
2011. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A foggal születés nem népi mendemonda, kolleganő kisfia is úgy született, hogy alul az egyik fogacskájának a hegye már kint volt:) Ezt tuti, le is fotózták:)
2011. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!