Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 és fél hónapos babák étrendj...

7 és fél hónapos babák étrendje? Miket esztek? Mit tudtok már csinálni? Miket játszotok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam 7 honapos. Napi 3x kap szilardat.ebredes utan es lefekves elott tapszer+napkozben kora delutan 2 szilard kozott eszik 1/2 adag tapit. Mindent eszik szinte,ha mi eszunk valamit,abbol is mindig kap egy kis kostolot. :)

Hihetetlen etvagya van. fordul hasrol-hatra es vissza,par napja kezdett el rendes babanyelven gagyogni,kuszik,maszik,dohanyzoasztalnal,kisagyban felterdepel egyedul,viszont ulni utal es nem is tud,de nem eroltetem,majd megtanulja azt is. :)ha leultetem es fogom a kezet,akkor egyedul felnyomja magat allasba. kintvan 2 fogunk 1 honapja,azota nem jott tobb.

Es ti?? :)

2011. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia.Mi anyatejesek vagyunk.Reggel cici,tízórai gyümi+cici,ebéd főzelék+húsi,ha utána egyből akar aludni,akkor még cici,délután gyümi,este tejpép és alvás előtt cici.meg éjszaka is szokott cicizni.

Hát az én fiam már 9.3kg és 74cm.elég nagy baba.mászni még nem mászik,csak hátra fele megy.Négykézlábra áll és hintázik.egyedül még nem ül fel,csak ha felültetem,akkor ül egy kicsit,de az sem stabil még.Amint leültetem fogja a kezemet és áll fel.ha fogom,akkor lépkedni is szokott.Nagyon figyelmes,mindent észrevesz és reagál is rá.ha zenét hall,rázza a fenekét:).Letöltöttem a gyerekdalok és mondókákat és azt szoktam bekapcsolni neki a laptopon,ha dolgom van és nem tudok vele játszani.imádja,videó is van hozzá.Szereti a flakonokat.zacskókat,mobilomat imádja:),távirányítók meg ilyenek.ja és alul van két kis foga,de már úton van a felső kettő is.:)

2011. júl. 16. 17:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2011. júl. 16. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.Anyatejes a 7,5hos lanykam.Cicizik hajnalba,reggel utanna jatszunk bar eljatszik o maganak a kisagyba.Fel all es onnan nez ha ugy van kedve vagy korbe massza a kisagyat.

Aztan ebed vagy fozelek vagy cici.Ha nem fozeleket kapott ebedre akkor uzsira kap gyumit.elmegyunk setalni,boltba ide oda.Hazaerunk jatszunk kicsit,bolondozunk.8korul furdunk egyutt vagy apaval furdik aztan vacsira anyatej.Magatol el alszik nem kell altassam igy csak berakom a kisagyba es 9korul alszik is.

2011. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor neked nagy szerencséd van a kislányoddal.:)Nekem a fiam nem alszik el egyedül soha,kivéve,ha sétálunk és a babakocsiba szundizik.cicifüggő kis rosszaság.:).

Ti mentek valahova nyaralni?Tudom,hogy nem ide tartozik,de annyira érdekelne,hogy hova érdemes elmenni egy ilyen idős babával.Ki,hol nyaral?Mi a Balatonra szeretnénk elmenni,de nem tudjuk hova.Még nem voltunk.köszönöm a válaszod

2011. júl. 16. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen szerencsesek vagyunk.Nem megyunk nyaralni kulfoldon elunk mult heten jottunk haza a 4 honapos Magyarorszagi "nyaralasrol".Letudtuk.:D Ti mentek nyaralni?

Az en lanyom is cicifuggo hajnalba mar csak ugy alszik vissza.

2011. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még nem tudjuk,mert a férjem külföldön dolgozik és már nem nagyon engedik szabadságra.volt itthon 10napot,de akkor nem tudtunk elmenni,eg az idő is rossz volt.Ma találtam ki,hogy szeretnék elmenni a Balatonra,mert még nem voltunk,de nem tudom mi lesz belőle.:)
2011. júl. 16. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!