Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babám body nélkül aludt...

9 hós babám body nélkül aludt el. Rá adjam? Vagy elég egy lenge takaró?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Kislányom hetek óta egy kisbugyiban alszik... nálunk csak 27 fok van a házban..

Igaz, ő már 3 éves lesz, de tavaly nyáron is így aludt, mikor meleg volt.

Én biztosan nem zavarnám az öltöztetéssel az alvó babát. Ha felébred miatta, nyűgös lesz. Inkább takard be egy vékony takaróval, ha félsz, hogy esetleg fázik :)

2011. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem már 4-5napja pelusban alszik a 6hónapos kislányom.Még most is 29fok van a szobában(emelet)a pociján van csak egy kis takaró éjjel meg ha felkel szopizni betakarom.Nagyon nem bírja a meleget!Szerintem hagyd nyugodtan!Takard be egy kis vékony takaróval.
2011. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10 hónapos kisfiamon is csak pelus van meg egy textilpelenka a hátán-derekán.
2011. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

egy pólót adj szerintem rá, max ha leizzad lecseréled.

Hajnalban 20 fok van. Gondolom nyitott ablaknál alszik.

2011. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én ráadnám.
2011. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem kelteném fel ezért! Az én lányom is csak pelusban alszik (8 hós)! Betakarom kis vékony takaróval, de még azt is lerúgja magáról, és ha éjjel megébredek, megnézem, így is meg van izzadva! Gyerekek általában nem bírják a meleget, úgyhogy szerintem hagyd így!
2011. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 8 hónaposom is csak egy pelusban alszik, hajnalban teszek rá kis plédet. Nem bírja a meleget. Nagyon meleg van!
2011. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hagytam had aludjon, viszont ő még minden éjjel ébred igy 4 kor ráadtam a bodyt! Köszönöm mégegyszer a válaszokat!

2011. júl. 14. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!