Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet kapni MAM ivástanuló...

Hol lehet kapni MAM ivástanuló pohárra (csőrös pohár) pót itatófejet?

Figyelt kérdés
Kislányom szétrágta, vettem neki Avent csőrös poharat, de nem szereti, nem akar belőle inni. Sehol nem találtam, még a neten sem. Lehet, hogy nem gyárt ilyet a cég?
2011. júl. 12. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
próbálj nagyon hasonlót venni, és hitesd el vele, hogy jobb, mint a régi, találj ki vmi buta sztorit hozzá. jutalmazd meg ha iszik belőle esetleg.
2011. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak ebből hajlandó inni... De csak itató fejet nem láttam sehol, ezért üvegestül kellett újra vennem mikor szétrágta. Én a corában vettem.
2011. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én neten találtam, de postával együtt majdnem annyi lett volna, mint az új!!! Most ne tudom, milyen árban vannak...


[link]

2011. júl. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát valószínűleg az lesz, hogy én is veszek kompletten egy újat. Sziasztok!
2011. júl. 13. 06:12
 5/5 anonim ***** válasza:
én aventes pót csörös tetőt vettem, aMAMos ivástanítóra, kompatibilis,sztem nem tünne fel neki,próbáld ki
2011. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!