Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb lázmérő?

Melyik a legjobb lázmérő?

Figyelt kérdés
Márkát írjatok légyszi. Olyan kell, ami megbízható. Találtam ilyen "kids rapid" jelzésűt (10 másodperces), de szerintem az nem lehet túl pontos
2011. júl. 12. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

mióta megszületett a fiam már vagy 10 fajtát vettünk (hajlékony végű, fülhőmérő, cumis, digitális, mindenféle), de ami tényleg pontos és nem olyan, hogy egymás után mérsz és különböző értékek jönnek ki az egy Microlife digitális 1000 ft-os hőmérő, gyógyszertárban vettem, nagyon meg vagyok vele elégedve


picibaba kora óta a hónaljában mérem a hőjét, ölembe ültetem és átkarolva leszorítom hőmérőstől a karját, így simán lehet mérni babáknak is - csipogás után még várok fél percet, akkor lesz végleges és pontos az eredmény

2011. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk ezer fèlèt de nekünk a Philips Avent hajlèkony vègû jött be. Gyors, bàrhol mèrhetsz vele. Èn popsiban szoktam ès ha egymàs utàn 2-3-szor beteszem a picikèmnek, max. 0,1 fok eltèrès van de az azêrt is lehet hogy ha picit beljebb megy. Ennyi eltèrès szerintem belefèr, a lènyeg ùgyis làthatò 0,1fok ide vagy oda. Mi a Brendonba vettük, szettben, volt hozzà cumis is...
2011. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!