Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom megfázót! Bővebben...

Kislányom megfázót! Bővebben lent?

Figyelt kérdés
8 hónapos lányomnak pelenka kiütése van tegnap voltunk orvosnál, elvileg most nem használhatnánk pelenkát, de estére fel tetem neki. Éjszaka 1 órakor arra ébredek, hogy nagyon szörcsög elég csúnyán megfázót. A kérdésem szerintetek így is folyamatosan szabadon maradjon a punija? Mert azért itt bent csak 23-24 fok van és félek, hogy ennél jobban is megfázik
2011. júl. 9. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Fehérnemüt adj rá az szellözik de mégis védi.Ha meg pisis gyorsan öltöztesd át.Alsol kenöcs a patikából hamar begyógyítja.
2011. júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a kiütések kezelésére kaptál megfelelő kenőcsöt amellyel napjában többször is kezeled a sebes területet. A textil pelenka helyett papír pelenkát használj éjszakára mert ha nem pelenkázod be akkor elázik még a matrac is reggelre. Napközben viszont főleg ebben a nagy melegben érdemes szabadon hagyni,vagy elég csak alá betenni egy pelust,amit érdemes sűrűn cserélgetni, jó alaposan bekenni, egy kicsit napoztatni a sérült területet.
2011. júl. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen kaptam rá ecsetelőt napi 1szer kell be kenni , 70%-os alkoholt a gennyekre és unguentum boraxatum kenőcs ez pedig a gombára napi 2 szer kell bekeni.
2011. júl. 9. 08:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Pelenka legyen rajta.
2011. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem pelenkát, hanem bugyit akartam írni.
2011. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!