Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyod van/kislannyal vagy...

Kislanyod van/kislannyal vagy terhes? Hogy jott ossze?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 22:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na én nagyon minimális tejet iszom,ittam,mégis lánykám van:-)Szerintem se nagyon lehet ezt befolyásolni.Állitólag a kislánykatonák lassabbak,és erősebbek mint a kisfiúk,igy a peteérés előtt kell eggyütt lenni 1-2 nappal.Mi szombaton voltunk együtt,és vasárnap volt a peteérés.Igy alakult,nem szándékosan,viszont a férjem kicsit ittas állapotban,egy kerti buli után:-)
2011. júl. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kislányom van.Úgy jött össze, hogy nem terveztük.:)Megbeszéltük, hogy márciusban már nem védekezünk, hogy karácsonyi baba legyen.Karácsony másnapján felém borult egy pohár, ami a babona szerint keresztelőt jelent.Nálunk bejött!A férjem meg volt fázva, ezért forralt boroztunk.Kérdezte: nincs peteérésed?Mondtam, hogy nincs, mert az ovulációs teszt negatív volt, még másnap is:))Nem szakítottuk meg, és január 13-án pozitív lett a teszt.Nem számítottam rá, szilveszterkor nyakaltam a pezsgőt...Igazi kis szerelem gyerek.Én úgy tudom, hogy a peteérés számít.Mivel a fiú spermiumok gyorsabbak, de hamar elpusztulnak,így ha a peteérés napján vagytok együtt, 99%-ban fiú lesz.A lány spermiumok lassabbak, de napokig túlélnek a nő testében.nálunk így lehetett, hisz az együttlét után valamikor lett csak peteérésem.Nagyon akart ez a baba jönni hozzánk, hála az égnek!:)A többi, hogy mit eszel, milyen a hold állása, kínai naptár, és az inga szerintem csak játéknak jó .Egyedül a peteérés számít.Tesóm már egy héttel a nem várt vérzése előtt pozitívat tesztelt.Én már akkor mondtam, hogy fiú, mert gyorsan megfogant.:))És persze fiú lett.
2011. júl. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én meg tejérzékeny vagyok így nem is eszek,iszok tehet ,tejterméket és 4 lányom van!:D

Apa csak ilyet tud!

2011. júl. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!