Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden zöldséget, gyümölcsöt...

Minden zöldséget, gyümölcsöt először kóstoltatni kell?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos, gyümölcsöt már eddig is kapott úgy, hogy mindig először csak pár kanállal kóstoltattam, mielőtt másnap nagyobb adagot kapott volna, nehogy allergiás legyen rá. De most már lassan főznék Neki zöldséget is, hogy minél több ízt megtapasztaljon, csak nem tudom, hogy ugyanígy elő kell-e mindent vezetni, mint a gyümölcsöknél. Ti hogyan csináltátok?
2011. júl. 8. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, én zöldségből is először keveset adtam neki. Nem kell egyszerre sokat bevezetni, elég 1-2, aztán pár hét múlva újabbak. Egyre bátrabban adhatsz neki nagyobb mennyiségeket is, mert idővel érik az emésztőrendszere.


Első zöldég nálunk a répa, krumpli, cékla volt. Aztán borsó, brokkoli.

2011. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát persze, sőt! sok puffasztó zöldség van, nem mindegy, hogy hozzászoktatod a pociját vagy egyből kap egy adagot és egész este szenvedhet :(
2011. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, akkor jól gondoltam! Jövő héten apránként adok Neki krumplit és répát. Köszönöm szépen a megerősítést!
2011. júl. 8. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!