Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit mar idos ehhez 7...

Kicsit mar idos ehhez 7 honaposom, hogy erre raszokjon, nem?

Figyelt kérdés
7 honapos babam 2-3 hete raszokott,hogy ejszaka felkel enni. 5 hetes kora ora szepen aludt este8-tol-reggel6-ig eves nelkul. Ujabban nem telik el ejszaka,hogy ne enne,viszont utana delig szinte alig eszik valamit. Hiaba probalom delutan/estefele megtomni,ugyanugy felkel ejszaka,eszik es masnap delig megint szinte semmit. Hogy szoktathatnam vissza arra,hogy napkozben egyen?
2011. júl. 8. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy jön a foga?Akkor szoktak felkelni, felébreszti őket a fájdalom.Amikor lányomnak jött az első foga, kétszer is felkelt éjjel szopizni, pedig ő már másfél hónaposan átaludta az éjszakát.Ha szoptatsz még, tudd, hogy az anyatejnek van egy fájdalomcsillapító hatása.És a napközben kevés evés is erre utal.Kevesebbet eszik, mert fáj és viszket az ínye.Kellemetlen, ahogy hozzáér a kanál.Szerintem hamarosan kibújik egy fog!Egyébként magától vissza fog állni az éjszakai alvás.Az én lányom se szokott vissza az éjszakai evésre.
2011. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat remelm "csak" errol van szo. Tapszeres baba,1 h ki a 2 also foga...akkor igazabol a varakozason kivul nem tudok mast csinalni... :)
2011. júl. 8. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy már 2-3 hete ez van..így már azért bonyolultabb!Félő, hogy tényleg visszaszokik az éjszakai evésre.Bár a fogzás is eltarthat hetekig.Próbáld meg, hogy csak vizet adsz neki.Vagy ha cumizik, adj neki cumit.Ha éhes, akkor sírni fog.Akkor is ha cumit, és akkor is ha vizet kapott.Én simogatnám egy kicsit, vagy ringatnám.Lehet csak rosszat álmodott, mert sokat eszik lefekvés előtt.Egy a lényeg, ne etesd rögtön!Előbb próbáld meg máshogy megnyugtatni.Ha nem sikerül, akkor etesd.
2011. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezeket mind vegigprobaltam,azert irtam ide,hogy hogy tudnam visszaszoktatni.
2011. júl. 8. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!