Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fischer Price rezgős pihenőszé...

Fischer Price rezgős pihenőszéket szeretnék vásárolni. Melyiket vegyem, ami 9 kg-ig jó vagy ami 18 kg-ig?

Figyelt kérdés

Árban nincs nagy különbség, a kisebb valamivel olcsóbb és nagyobb a választék, a nagy viszont tovább jó, de ha kúszni mászni kezd már nem is biztos, hogy benne marad.

A kisfiam már 4 hósan 9 kg, ha a lánykám is úgy gyarapszik majd akkor meg idő előtt kinövi.

Tapasztalatokat várok, kinek melyik vált be, meddig marad meg benne a gyerek stb...


2011. júl. 6. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi olyat vettünk, ami 18 kg-ig jó. Aztán mikor 10 hónapos lett a kisfiam, el kellett adni, mert belemászott, felállt benne, elkezdett vele hintázni, átbillent, és a kis pofázmányára érkezett - szerencsére a szőnyegre. De jobbnak láttuk eladni. Most 21 hónapos, és amilyen szeleburdi, ugyanezt csinálná, nem győzném magyarázni neki, hogy nem szabad. :(
2011. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha a tesó is nagy, szerintem nem kérdés: jó esély van rá, hogy idő előtt kinövi, tehát a nagyobbat vedd
2011. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia. nekünk az van ami 18kg-ig jó. én este és reggel abban etetem a babát. egyébként másra nem használjuk már, hiszen a lányom 11 hónapos múlt. a pihenőszéket felteszem az ágyra és úgy etetem őt.


én ajánlanám azt ami tovább jó, hiszen utána is beleülhet még 2-3 évesen is.

2011. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is vettem egy Fisher price-os hintaszéket, ami 3-4 éves korig jó, még karácsonyra, amikor a lányom 5 hónapos volt. Most lassan 1 éves lesz, már 2 hónapja állandóan felmászik bele, és benne áll. Én azt csinálom, hogy körbepakolom a kanapé párnáival:D De szerencsére megtanult szépen lemászni belőle. Már majdnem úgy volt, hogy elteszem, mert veszélyes. újszülöttnek mondjuk nem ajánlanám, mert ez nem idomul a kis hátához.
2011. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van. Pár hetesen kapta, borzasztó jó szolgálatot tett a hasfájós időszakban. a későbbiekben ebben etettem. Jelenleg 16 hónapos lesz, és nagyon jól elvan benne amíg letusolok, felmosok, vagy néha csak úgy magától beleül mesét nézni.

Ő is van, hogy beleállt és ugrált benne, de kopp-kopp baleset még nem volt.

2011. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 18 kg-ig jó van. Rögzíthetőek a lábai, így nem billeg, pont azért vettem ilyet. Imádja a fiam, és az biztos, hogy tovább jó, főleg ha ilyen gyorsan nő a babád. :)
2011. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!