Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülésnek a biztonsági...

Autósülésnek a biztonsági övét mennyire kell meghúzni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Amilyen szorosan csak tudod:))))

Különben lötyög az ülés, meg dől jobbra balra a babával együtt.

2011. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaj, bocs, lehet, hogy félreértettem, nem az ülés bekötését kérdezted, hanem a babát:)

Azt pedig értelemszerűen pont passzentosra. Ne szorítsa, de ne is lötyögjön benne a babád. Nem tudom, de nekem ez soha nem volt probléma. Ha kabátos idő van kilazítom, ha polós, akkor feszítek rajta.Amikor beültetem a lányom, át is állítom a hevedereket. Nincs úgy fixre beállítva, hogy hónapokig hozzá sem szabad nyúlni. Rajtad múlik, hogy mikor hogy állítod a pántot. A lényeg, hogy tartson!

2011. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ülés saját biztonsági övének is szorosnak kell lennie, másképp nem tartja megfelelően a kicsit egy esetleges ütközéskor és épp amiatt sérül a gyerek, mert az öv meghúzta.
2011. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, ne szorítsa, de tartsa megfelelően a kicsit :) így akartam írni..

Ha alá dugod a kezed, érzed, hogy jó.

2011. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem találtam hasonló kérdést, gondolom, hogy béna vagyok :D

azért nem tudom, mert ha annyira meghúzom, hogy ne szorítsa de tartsa rendesen akkor ha kihúzza magát mikor lát valami izgalmasat akkor nem engedi az öv és begurul. ha meg pont annyira engedem ki az övet, hogy tudjon nyújtózni kicsit akkor meg ha csak ücsörög, eléggé lötyög :/


nem tud így érthető-e problémám

2011. júl. 6. 23:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Eddig is érthető volt!:)

Sajnos nincs más lehetőség, bizony meg kell úgy húzni, hogy ne legyen mozgástere és ha begorombul, akkor hallgatni kell:(

Mi két ülés között vaciláltunk, és az egyik érv pont azért szólt amelett amit megvettünk, hogy oldalra is kilásson, ne legyen szemellenzője mint a lovaknak:)

Jól döntöttünk, kényelmes és minden irányba kilát a lányom.

Lehet, hogy az ülés típusával van nálatok is gond.

Mi ezt vettük:

[link]


És ezt nem a kilátás miatt:

[link]

2011. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!