Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vehetnék ilyen hintát...

Hol vehetnék ilyen hintát használtan?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék kisfiamnak egy ilyen hintát,de se vaterán se teszveszen nem találok ilyet.Nincs itt valakinek ilyen eladó???

[link]


2011. júl. 6. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Most láttam a Tesco újságban 1990 Ft-ért.
2011. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az nem little tikes hinta, amit a tesco-s újságban hirdetnek.
2011. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Így van,az biztos,hogy nem ugyanez.olyanunk van,a kisfiam már kétszer kifordult belőle előre fejjel lefelé lógott.....(((
2011. júl. 6. 21:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs a kérdésért, de ez a hinta mivel jobb mint a tescos? Őszintén kíváncsi vagyok. Mi benne az a 10000 ft amivel többe kerül?
2011. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A biztonsága,kényelme,tartóssága miatt,de mivel az árkülönbség nekem is sok,ezért keresek ilyet használtan.
2011. júl. 6. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Értem, köszönöm.
2011. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

SZia! Első vagyok. Bocsi, még pici a babám, nem tudtam, hogy ilyen különbségek vannak a hinták között :) Így legalább már én is oda fogok figyelni :)


Viszont: a Brendonban most Baba magazin kuponnal akciós egy hasonló hinta

2011. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia.Semmi baj.Nem tudom,hogy akkor mi voltunk-e "bénák",de amint írtam nekünk abból a fajta hintából kétszer előre kifordult a kisfiúnk.Hónapokig nem tudtam visszatenni hintázni.Ez a fajta hinta amit belinkeltem,itt van egy ismerősnél.Múltkor kint voltunk nála az ovisokkal,még a 4-5 éves gyerekek is teljes biztonsággal használták,nem féltünk ott hagyni benne őket-mert tényleg annyira jó.kisfiam is próbálta már,nem tudtam szó szerint kivenni belőle.Nagyon jó a kialakítása,biztonsága.Csak elég húzós az ára....:(((

Láttam az akciót én is,szerintem ki is próbáljuk személyesen majd,mert kisfiam már 2 éves,93 cm magas,annak kisebbnek látom a támláját,és lehet,hogy így már alacsony lesz neki.

köszönöm a linket azért.

2011. júl. 8. 06:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Én csak ezt találtam, de nem jön be nekem az oldal rendesen, így nem tudom, hogy azt a fajta hintát hirdeti-e. És más adatot sem látok, hogy hol lehetne licitálni, vagy kapcsolatba lépni az eladóval.


[link]

2011. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!