Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes 5-ös Pampersre váltanunk?

Érdemes 5-ös Pampersre váltanunk?

Figyelt kérdés

Babám 13 kg, és 83cm! Elő-előfordul, hogy kifolyik a pisi.Ha híg a kaki, akkor az is! Nem rendszeresen, de megesik!

Érdemes lenne 4+ -ról 5-ösre váltanom? Mennyivel nagyobb az? Nem lenne az meg túl nagy vajon?


Köszönöm válaszaitokat


2011. júl. 6. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Azt nem tudom mennyivel nagyobb, mert mi csak most valtottunk 4-re, pont olyan okok miatt amit te is irtal. Neha-neha , de egyre gyarkabban kifolyt a pisi. En is feltem h mi van ha nagy lesz, mert meg nem volt annyi kg mint ami a pelusra van irva. Vegul valtottunk, es alig volt nagyobb, de annyira eleg volt ez a kulonbseg, hogy azota egyszer se fordult elo ilyen baleset. Sztem nyugodtan valtsatok. Nem hinnem hogy akkora kulonbseg lenne ket meret kozott, hogy nagy lenne neki.

2011. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi kb. 8 kg-osan már az 5-ös, 6-os méretet hordtuk, de sokszor kifolyt a pisi, most Libero van, ennél sosincs baleset. Szerintem mindenképp válts, akár 6-osra. Nem kell annyira szigorúan venni a ráírt súlyhatárokat.
2011. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 12 kiló és 80 cm,de már elég régóta 5-ös méretet hordunk.Amikor úgy láttam,hogy most már nem jó,váltottunk.Elég husis,így az nem volt jó a popsijára.

Liberót csak azért nem szeretem,mert nagyon vastag.Huggies jó volt,mikor 4-es,4+-os méretnél jártunk,de most az is vastagnak bizonyult.Legjobb a Pampers.

És nyugodtan válts 5-ösre.Nagyobb lesz,de nem sokkal.

2011. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár libero, de az én lányom már 12 kilótól a 6-ost használta.

Szerintem bőven jó lenne nektek az 5-ös, de lehet, hogy a 6-os is.

2011. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem pampers-t használunk, de volt az is. Nyugodtan válts! Én már hónapok óta 5-öst adok a fiamra, pedig még 12kg sincs. Magasságra ő is 82-4 centi körüli. Én szeretem, ha kicsit "nagyobb" a pelenka a gyereken, persze nem trottyos, mert több pisit is felszív, meg akkor magasra ér a dereka is, és jobban belefér a kaki.

Mondjuk szerintem számít, h fiú-e vagy lány a babád, mert a fütyi igencsak felvesz a méretből.

2011. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

15:14-es vagyok.

Amúgy nem kell kivárni a feltüntetett kiló határt.Az csak egy átlag érték.

2011. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offért!

A liberónak nincs 4+-os mérete, így értelemszerűen egyel nagyobb kell belőle, mint bármely más pelenkából. Sajnos tapasztaltam. És amúgy nekünk orrán-száján folyt (a megújult verzió), úgyhogy soha többet nem veszek.

2011. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszaitokat!Akkor valószínű, ez az utolsó 4+ -os csomink! Fiam van amúgy, egyikőtök írja, hogy ez se mindegy..

Mindenkinek nyomtam a zöldet,csak kedves első ne haragudj, Nálad,véletlen a "közepesen hasznos" jelt nyomtam meg!

Köszi mindenkinek és minden jót!

2011. júl. 7. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:
15:14-es voltam!Nyomtam így én az első válaszolónak egy zöld kezet! :D
2011. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Jaj, aranyosak vagytok koszonom szepen :)))
2011. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!