Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Babylove úszópelusnak...

A Babylove úszópelusnak (4-9kg) van eleje és hátulja?

Figyelt kérdés
Olyan egyformának látom mind a két oldalát, és a csomagoláson nincs erre vonatkozó információ! Akkor mindegy melyik van elől? Tapasztalatotok van ezzel a pelussal kapcsolatban? Vékony a betétje, nem folyik ki belőle semmi? Vagy (lehet, hogy hülye kérdés) a babák nem kakilnak a vízben?
2011. júl. 6. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hete én is ezen filóztam, hogy vajon van -e eleje meg háta. Feladtam rá, nem tetszett, fordítva is feladtam, úgy is furi volt, tehát szerintem nincs, tök mindegy, hogy hogy adod rá. Nekem tavaly nem volt vele gondom, de az is igaz, hogy kb 4x adtam rá, úgyhogy nincs túl nagy tapasztalatom.
2011. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy hogyan adod rá. Az úszópelusok a pisit átengedik, a kakit bent tartják. Hiszen ha bent tartaná a pisit, akkor az azt jelentené, hogy megszívja magát/felfogja a nedvességet, így nagyon nehéz lenne.
2011. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor nem csak rajtam fogott ki!:)
2011. júl. 7. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!