Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcs joghurt-ot...

Milyen gyümölcs joghurt-ot adtok másfél év körüli gyerkőcnek? Márkák?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sissy és Danone.
2011. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Natúr joghurt igazi gyümölccsel turmixolva.
2011. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogobella,milbona milkland. Danont nem adok,megnézem az összetevőket.
2011. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A "könnyű és finom" mehet már? Az Actívia ha jól tudom nem!

Bajban vagyok mert idáig én készítettem neki gyümi+natúr joghurt vagy krémtúró,de ma kapott először egy Danone könnyű és finom sárgabarackos joghurtot.Ízlett neki de nem tudom szabad-e már ennie ezeket!Szerintetek?

2011. júl. 5. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a könnyű és finom összetételét. Tele van szeméttel és alig van benne gyümölcs...

Én az Aldis Premium gyümölcsjoghurtot adom neki, tuti nem drágább, mint a Danone, és jó nagy gyümölcsök vannak benne. Na meg nem mesterséges vackokkal van tele...

2011. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Cserpes:

[link]

2011. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű és finom ne, az a legsz@r@bb. Zott termékek, Jogobella, szivecske, Milbona-Lidlbe kapható
2011. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Kislányom 9 hónapos és Zott Jogobellát szoktam neki adni vagy Danone Activiát, a krémeset. De az utóbbit kb 3 hetente kap 1-et :) Tudom az van a Danone honlapján hogy 1 év alatt nem ajánlott. Unokatesóm felhívta őket és beszélt egy "fejessel" aki azt mondta hogy néha lehet adni 1 év alatti gyermeknek is.
2011. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég egyébként még 2 év szerepelt az activia honlapján. Most meg már 1 év... szerintetek módosítottak valamit az összetevőkön? Nem! Csak a bolt nem megy annyira, mint szeretnék...


DANONE TERMÉKEKET NE!!!!! Olvassátok el, mennyi szar szemét van benne!

Milbona (Lidlben kapható), vagy Zott szívecske, esetleg Zott jogobella - ezek jók!!!


Ez van a barackos Milbonában: félzsíros joghurt, sárgabarack, cukor, sárgabaracklé sárgabaracklésűrítményből, glükóz-fruktóz szirup, természetazonos aroma.


És ez a barackos Danone joghurtban: pasztőrözött tej, sárgabarack ízű készítmény (cukor, sárgabarack, sűrítő anyagok - módosított kukoricakeményítő, pektin), színezékek (paprikakivonat, karotinok), savanyúságot szabályozók (nátrium-citrátok, citromsav, kalcium-citrátok), répa koncentrátum, aroma, emulgeálószerek (zsírsavak mono- és digliceridjeinek citromsav-észterei), cukor, víz, sűrítő anyagok, élő joghurtkultúra.


Na? Melyik hangzik jobban???

Ja, és a Milbona gyümölcs tartalma 12%, míg a Danoneban mindössze 2,6%. Na ez se mindegy.

És mi pont ezt szeretjük a Milbonában, hogy óriási gyümidarabok vannak benne. Kisfiam a körtéset és a barackosat szereti a legjobban.

2011. júl. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Zott szívecske az amit szeret a lányom. Gyümölcsdarabos, de neki a nagy darab gyümölcsök nem kellenek, ez pedig pont jó.
2011. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!