Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megkaptátok már a Gyed-et?

Megkaptátok már a Gyed-et?

Figyelt kérdés
Én még nem, és soha ilyen későn nem is jött még. Mindig 2.-án 3-án megjött eddig. Aggódjak?
2011. júl. 5. 08:28
 1/8 linduci ***** válasza:

Szia !!

Még én sem kaptam meg pont ezért jöttem én is kérdezősködni:)

2011. júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már tegnap megkaptam, rögtön el is utaltam az Elműnek meg a Gázműveknek :((( (Bpest Bankos vagyok)
2011. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is mint a második, tegnap megkaptam (gyes+csp),és már el is elutaltam, az egészet.

OTP-s vagyok, amunkehyel a kifizetőhely, az utlja mind a kettőt, mnden hónap 2. munkanapján, az gyed-nél is így volt.

2011. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak a családit kaptam meg tegnap,ma néztem a számlát és nem jött GYED.Én is Budapest Bankos vagyok!!:-(
2011. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én már csak Gyes-t kapok, 2,5 éves a gyerekem. Mióta nem GYED-et kapok, a GYest és a Családit összevonva utalják... azaz egy összegben jön a kemény 38 ezer Ft.
2011. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig aznap kapom a GYED-et, amikor a munkáltatóm a többieknek utalja a fizetést. Pedig de jól jönne most, nem kéne 10-ig várni..
2011. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tegnap megkaptam, nekem is kifizetőhely a munkáltató.


Viszont azt is vedd figyelembe, hogy lehet ma csak tegnap küldték a bankba, és ma indították az utalást. Szerintem holnap megkapod.

2011. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
remélem igazatok lesz és holnap megjön. Nekem is a munkahelyem a kifizető. De újabban úgy hallom mindne hónapban neccesek a bérek. Remélem attól én még megkapom a gyedet.
2011. júl. 5. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!