Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdenek el forogni a...

Mikor kezdenek el forogni a babák?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos a kisfiam,de eddig csak hasról billent át párszor a hátára és azt sem tudatosan csinálta.
2011. júl. 4. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem 5 és fél hónapos volt
2011. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 4 hónapos,1 hetes volt amikor először megfordult hasról hátra,1 hét múlva már hátról hasra is ment neki.

Ne aggódj,nemsokára menni fog neki! :)

2011. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 3,5 hónapos, még nyomát sem látom, hogy akarna forogni. még a fejét sem tartja rendesen, hason csak vergődik, néhány mp-re emeli a fejét.
2011. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van akinek 2, van akinek 6 hónaposan sikerül. Ne aggódj.
2011. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 4,5 hósan fordult hasról hátra, két nappal később a tanácsadáson fordult a hátáról a hasára.

Aztán intenzíven gyakorolta a hasról hátra manővert majd 2-3 hétig semmi.

5,5 hósan megint a tanácsadáson voltunk és ott háromszor fordult át hátról hasra.

Most 6 hónapos, 4-5 napja hasra fordul az ágyon is (már nem szükséges kemény felületnek lennie)2 napja pedig már visszafelé is megy, ha van türelme hozzá.

Ma már pörgött forgott ide-oda, meg kell zabálni:)

Letettem a játszószőnyegre és egyszer csak látom a konyhából, hogy egy méterrel odébb van és hason:)

Hát gondoltam, hogy gurult:)

2011. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hátról hasra 9 hónaposan, hasról hátra 14,5 hónaposan kezdett csak a kislányom. Hátra is fordult néhányszor korábban, de mivel nagyon megfeszítette a hátát a feje koppant a padlón, így abbahagyta. Vittem Dévényre is, azt mondták, minden rendben vele, majd az idő megoldja, és így is lett.
2011. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!