Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet kenni a baba...

Mivel lehet kenni a baba ínyét mikor fogzik?

Figyelt kérdés
7 hónapos kislányomnak alul van 2 foga, ott pici nyűgösséggel viselte csak, de most felül jönnek, ezt nagyon nehezen viseli..Este nagyon sír, többször zokogva kel 4 napja, és biztos ezért, mert eddig végigaludta az éjszakákat.Tegnap láttam meg is lett az egyik foga felül, de még duzzadt, így akarok venni neki valamit, ami csillapítja a fájdalmát.Ajánlottak nekem már ilyen kenőcsöt, de nem találom a papírt amire anno felírtam.Segítenétek?Vagy nektek mi vált be ilyenkor?
2011. júl. 4. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
én Dologéllel kenem. ez csak gyógynövényes, így akárhányszor használható. esetek 90%ában ezzel is megnyugszik. amikor ez kevés, akkor kenem csak Dentinoxszal, mert ebben már fájdalomcsillapító gyógyszer van.
2011. júl. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi dentinox-ot használunk, sokáig jol van tőle
2011. júl. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekünk most fog jönni az első fogacska, visznylag jól elvagyunk, de vannak napok amikor nyűgősebb, ha nagyon nincs el akkor bekenem dentinoxxal, de eddig csak 3x használtam, napi egy egy alkalommal, délután már nyügibb.
2011. júl. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!