Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesten hol lehet olyan...

Budapesten hol lehet olyan képeskönyvet kapni, aminek az oldalain egy-egy gyümölcs van?

Figyelt kérdés
Nagyon sokfélét vettem és láttam már,de gyümölcsöset sehol sem találok. Tudtok segíteni? Egy év körüli babának kéne.
2011. júl. 2. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem puha gumiból van ilyen. olyan tudod amit fürdökádba is lehet vinni. kaptuk, de láttam több baba boltban is.
2011. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én beiratkoztam a könyvtárba, mikor magamnak veszek ki olvasnivalót, mindig hozunk a babámnak is egy csomó keménylapos mesekönyvet, nézegetőset. Esetleg ha van lehetőséged, menjetek el, biztosan találtok kedvetekre valót.

Lányom nagyon szeret oda járni, most 16 hónapos, leülünk a kis sarokba, vagy a szőnyegre és ő válogatja magának, hogy mit hozzunk haza. Egy hónap múlva cserélünk, így nem unalmas és sokkal olcsóbb mint mindent megvenni.:)

Igaz, nem Budapestiek vagyunk, hanem mellette egy kisvárosban, de mnden könyvtárnak van gyerek részlege is.

2011. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is a pancsolós változatot vettem, a Corában. (mondjuk Miskolcon). De akkor biztos van Pesten is. 1000 Ft körül volt.
2011. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pici méretű könyvet láttam az Alexandra könyvesboltokban! Gyümölcsös is volt! 200.- vagy valami hasonló volt az ára!
2011. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Az Alexandrában mi is kerestük,és nem találtunk. Még az internetes áruházukban sem. Esetleg nem tudod a címét?

Lehet,hogy nekünk is csak a fürdőkönyv marad...

2011. júl. 4. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:

23:09 vagyok

Nézd csak, ilyet találtam, nem tudom, hogy jó-e? Nézd meg!

[link]

2011. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Ezt én is nézegettem már boltban,de nem nagyok a képek a gyümölcsökről,inkább a piacot mutatja be.

Hátha még látok valahol jobbat.

2011. júl. 5. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem budapesti vagyok, de mivel Alexandra könyvesboltok mindenfelé vannak, ezért tanácsoltam!

Nálunk én láttam még olyan kiskönyvet! Veszprémben.

Sajnálom, hogy nem tudok segíteni bp-i üzlet címével!

2011. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ajánlottam az Alexandra üzeletet a gyümölcsös könyv miatt!

Most láttam már a Tescoban is ezeket a kis könyveket! (ha még aktuális persze :) )

2011. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!