Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem értem másfélévesem viselke...

Nem értem másfélévesem viselkedését. Segítene, akinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Ha kimegyek a szobából, ordít, ha jönni kell velem, nem sétál, hanem nyúl, h vegyem fel, játszani az ölemben hajlandó. Ha hirtelen zajt hall, bújik az ölembe, éjjel csak velünk alszik vissza. Ez van kb. két hete. Korábban is bújós, ijedős volt, de nem ennyire, wc-re nem tudok kimenni, csak kísérettel. És azért jobban eljátszott maga. Ötletek?
2011. júl. 1. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nem vagy újra terhes? Mert hasonlóan viselkedik az én keresztlányom, az anyukája nemrég mondta el neki, hogy lesz egy kistesója, és azóta állandóan ragaszkodik az anyjához.
2011. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem áll fenn ilyen. Nem tudom, hogy fogadná, ha ilyen dolog lenne.
2011. júl. 1. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
azt írják az okosok, hogy 1,5 éves korban még van egy hullám szeparáció szorongás
2011. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is azt írják hogy másfél éves korban újra jön a szeparációs szorongás.

2011. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!