Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni, ha babám...

Mit lehet tenni, ha babám egyébként nem hosszú, már levágott körmei olyan élesek, hogy minden reggelre újabb sebek találhatók az orrocskáján?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Reszelni nem próbáltad? Nekem az olló és csipesz mellett volt babareszelő is. Nem könnyű, mert puha és pici a babám körme, de gyakorlat kérdése. A másik megoldás ami eszembe jut, hogy van újszülött kesztyű, ami direkt ilyen esetre jó. Vékony, de egy kiszokni is megteszi.
2009. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnál is ez volt kb. 4 hónapos koráig, azóta nem karmolja magát. Szerintem erősödtek a kis körmei, már nem olyan élesek.
2009. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szoktak kiskesztyűt vagy akár kiszoknit húzni a kezére...
2009. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kesztyűt azért nem használom, mert mostanában kezdte el enni a kezét úgymond, felfedezni azt. Már nem neki való szerintem
2009. márc. 27. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
puha reszelővel meg kell reszelni vágás után!
2009. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!