Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok a babával,...

Mit csináltok a babával, amikor annyira befesziti magát, hogy nem lehet a babakocsiba, vagy az autósülésbe betenni?

Figyelt kérdés
általában sikerül-néha leszerelem 1 szem keksszel,de tegnap fél órán át nem tudtam az autóba betenni-egyszerűen ő sétálni akart.szerencsére nem siettünk-kivettem,de igy mégis csak az ő akarata érvényesült..aztán elmentünk busszal,hogy mégse ő győzzön.de a kocsiba nem tudtam berakni.
2009. márc. 27. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincsen...Legalábbis nálunk nincsen.

Legfeljebb hisztizik eggyet.Nem írod mennyi idös.

Lekell kötni a figyelmét játékkal,rágókát a kezébe stb...

2009. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ismerős a dolog:))

hát próbálkozni kell erősen. persze amikor a lábát nem lehet behajlítani, akkor kicsit ki szoktam venni, aztán 1-2 perc és újrapróba... néha mi is szenvedünk ezzel, pedig még csak 10 hónapos:))

2009. márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ismerős ez a helyzet.Most kezd kifejlődni a kis tudatuk és az akaratuk. Az én kislányom 9 hónapos és kezd akaratos lenni.Kicsit fegyelmezem és elmagyarázom neki,hogy miért teszem ezt.Ha nem megy akkor játék és bohóckodással elvonom a figyelmét.Vagy le kenyerezem azaz lekekszezem :).

Lassan tudja a Nem szó jelentését is.

Boldog babázást kívánok remélem sikerrel jársz.

9 hónapos kislány anyukája

2009. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

15 hónapos-és van ilyen..én magam alig vagyok több 40 kilónál-de nem is az erő számit.lecsúszik,hiába próbáltam. a kezét nem akartam eltörni.tényleg legalább 30percig ment ki-be,hátraülés,lépésenként közelités,keksz,cumi.

nem kivánom másnak-de hidd el,a te babáddal is előfordulhat...

2009. márc. 27. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!