Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11.5 hónapos kislányomnak...

11.5 hónapos kislányomnak sárgás lepedék van a fejbörén, mivel távolíthatom el?

Figyelt kérdés
elég sok és hosszú haja van, gondoltam jól beolajozom , de mivel dörzsöljem le? ez szerintem nehezebben fog menni mint amikor csak pár hónapos volt.
2011. jún. 29. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Olajos dunsztba teszed egy kis időre, majd hajkefével megdörgölöd, én anno kerek végű sűrű fésűvel fésültem ki, de nem volt sok neki, pár nap alatt elmúlt. Használjatok koszmó elleni sampont (a babe-t dícsérik)
2011. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pedig jol olajodz be és valami géz szerü kicsit durvább anyaggal a fürdökádban dörzsöld le, aztán lehet fésülni, de ajánlotta már avédönö a mosogatoszivacsot is:)
2011. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Koszmóra gondolsz? Azt valamilyen puha kefével dörzsölgesd, és úgy lejön. Bár nem nagyon szeretik a gyerekek, de én így tudtam leszedni.
2011. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen a koszmóra gondoltam csak nem jutott eszembe a neve:) köszi a tanácsokat, kipróbálom!
2011. jún. 29. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez a helyzet.Van naturlandos samponunk ami a koszmóra jó megmosom neki utána meg óvatosan kapargatom amíg hagyja!:)
2011. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a babe koszmó elleni samponját ajánlom. Kisfiam fejéről teljesen eltüntette a koszmót, és még kapargatni sem kellett.
2011. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A koszmó.hu oldalon szét tudsz néznu, ott láttam meg én is anno a koszmó elleni olajat, és a frezis babatermékeket,

nekünk mind nagyon bevált.

A koszmónak 1 hét alatt nyoma sem volt.

Az összes termék gyógynövényes, ami a babák esetében különsen fontos.

A koszmó olajjal pedig nem kellett bíbelődni, csak áttörölni óvatosan majd lemosni bő vízzel.

Nem szadizta szét a gyerek fejét és hamar elmúlt.

2012. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!