Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babát zavarja, ha egy...

A babát zavarja, ha egy szobában tv-znek vele/mellette? Mi zavarja jobban, a villódzó fény vagy a hang?

Figyelt kérdés
2008. febr. 25. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy szobában lakunk, nem is tudnék máshol tévézni. Nem zavarja. Ha már elaludt, akkor a fények sem. De úgy tettem az ágyát, hogy ne lásson rá a tévére. Ha halkan nézed, akkor simán elalszik mellette.
2008. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, én is úgy gondoltam, hogy fénytől " védem " a halk hangok nem zavarják.
2008. febr. 25. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A villódzó fény zavarhatja. Ha máshogy nem megoldható, érdemes egy függönykét feltenni, vagy valami spanyolfalfélét tenni a baba ágyához.
2008. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szeritnem a villodzó fény nem zavarja a kicsike, inkább rontja még amgy is fejleltlen szemüke, ha nézik (még a 100 herczes is vibrál annyira, hogy káros legyen nekik).

szerintem minden pici rákattan a tv-re ha haggyák.

Mi nagyon ritkán TV-zünk, és akkor se nagyon hagytuk, hogy akár kisbabaként, vagy most totyogóként ő nézhesse. Mesét is csak nagy ritkán.

2008. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
A tv eleve káros, hát még a babákra. Inkább vele foglalkozzatok, vagy egymással a pároddal. Beszélgessetek, játszatok, vagy csak élvezzétek a ahalk zenét vagy a csöndet. Hidd el, meg fogja még hálálni azt a gyerek. Később meg majd mese. Mi kidobtuk a tv-t úgy ahogy van. 10000000szer jobb az életünk azóta, és harmónia, béke uralkodik itthon. NEM BÁNTUK MEG!
2008. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, nem arról van szó, hogy a baba nézze a tv-t, de ha csak egy szobában tudunk vele lenni ???
2008. febr. 27. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!