Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kilyukadt a cumi, le fog...

Ha kilyukadt a cumi, le fog végre szokni róla?

Figyelt kérdés

2 éves kislányomnak volt egy kedvenc cumija, mellette van még vagy 8 db, de csak ezt az egyet volt hajlandó elfogadni az utóbbi időben. De most úgy látom kezd szétszakadni. Tegnap már a cumi nélkül aludt el, mert nem tudta szívni. Pedig így még soha nem aludt el.

Szerintetek ezek után fog kérni újat, vagy leszokik a cumizásról? Eddig mindig beletettem az ágyába a többi cumit is, de nem érdekelte. Volt valaki hasonló helyzetben, hogy szétszakadt a kedvenc cumi, olyankor mi történt?


2011. jún. 29. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem okoz traumát a régi cumi újra cserélése. Elhasználódik, kap egy ugyanolyat. 2,5 éves , majd leszokik róla, ha akar.
2011. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne vegyél neki újat, remélhetőleg leszokik róla. Lányomnak is volt kedvence, de gond nélkül lehetett cserélni, amikor elhasználódott (persze csak azonos típusúra).
2011. jún. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az ugyanilyen színűt, típusút fogadná el, de csak más színben kaptam, az nem kellett. Ugyanilyen színűt sajnos már nem lehet kapni. Egyébként most is csak rohangál vele a kezében, néha még beveszi, de csak lóg ki a szájából. Remélem így szép lassan elhagyja majd.
2011. jún. 29. 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen,én igy voltam a kisfiammal.

Igaz ő 14 hónapos volt akkor,csak 1 db cumija volt,de azt szétrágta.

Vettem neki,egy úgyan olyat,de az nem kellett neki.

Simán elaludt nélküle.Igy nem vettem neki,és többet nem is kereste.

Igaz ő csak alváshoz kapta meg,napközben nem kérte.

Most 19 hónapos,nővérének a játékbabájának adtuk azt a cumit,ami nem kellett neki,néha megtalálja,mondja,hogy cumi,van,hogy bekapja,de ki is köpi,és mondja,hogy fujj.

2011. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Örülnék ha mi is így járnánk. Bár az én lányom nagyon függő, úgyhogy nem tudom. Ő is csak alváshoz kapja meg, napközben nem engedem.
2011. jún. 29. 10:46
 6/6 anonim ***** válasza:

OFF:

Amikor már kilyukadt, kiharapta én nem mertem nála hagyni, féltem, hogy félálomban cumizva leharapja, és a torkán akad.


ON: Nálunk ha tönkremegy, kap másikat, majd elhagyja ha már nincs rá szüksége. 2,5 éves, szeptemberben megy az oviba, ott még tuti fog neki kelleni amíg megszokja, hogy már nem velem van.

2011. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!