Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónap körüli babádal...

20 hónap körüli babádal mennyit foglalkozol és mit?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert már nincs ötletem, egész nap csak ténfereg a házban nem ül le velem játszani. Mindig kiakar menni, de ha kimegyünk akkor meg a kerítésnél kiabál a szomszéd gyerekeknek akikkel sokat játszik de egész nap nem lehetünk ott. Elkeserít hogy velem nem érzi jól magát! Ti miket játszotok velük? Mit csináltok? Egésznap beszélgettek velük?
2011. jún. 27. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem sokat játszok vele, egész nap mesét akar nézni, vagy csak menjen a háttérben. Van dominója, azon mutogatjuk az állatokat, meg mondókákat nézünk a számítógépen, de leginkább csak szaladgál ide-oda, meg mindig mászik a babakocsiba, és akar menni sétálni. Mindig.
2011. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Délelőtt segít nekem főzni, vagy játszunk, építünk, zenét hallgatunk, táncolunk. Sokszor elvan magában is, olyankor nem zavarom. Ebéd után alszik, a délutánt pedig a szabadban töltjük (kert, játszótér). Szerintem a tiédnek a gyerektársaság hiányzik, ami teljesen érthető. Járjatok össze másokkal, menjetek játszótérre, ha lehet.
2011. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de. és du. is több órát gyerekekkel van.
2011. jún. 27. 21:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz még csak 17 hós, de állandóan le akar menni a lakásból. Reggel a párommal szoktak lemenni, boltba, kicsi játszó, aztán reggeli után még babakocsival én viszem el egy körre, eddig aludt is ilyenkor (ma nem, nem tudom hogy lesz a jövőben) aztán 3-4 után megint megyünk, ilyekor már gyalog, játszó, vagy csak a környéken csavargunk egyet. Szinte semmi sem érdekli a lakásban. Néha motorozik, néha húzogatja a kis mozdonyát, ennyi. Nekünk sajna nincsenek kisbarátaink még.
2011. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21:20-as vagyok újra, nálunk nincs el egyedül egy pillanatig sem, se mese, se semmi nem köti le. Alig tudok főzni is tőle. Szeret felmászni az ágyakra, nem régóta tud már mindre, ez még újdonság neki, meg olyat csinálni, amit nem szabadna, a csobogóban matat, az oszlopventillátort rángatja.
2011. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

19 hós a fiam, mi is kint vagyunk ha ébren van. de. lemegyünk, játszóterezünk, bevásárolunk, aztán gyorsan megfőzök, ebédel, alszik és megyünk csavarogni. 3kor indulunk, ma pl. n9kor értünk haza :)

itthon nincs el igazán, már a kertet is unja, utcán szeret lenni autókat nézni vagy játszótéren :)

2011. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21 hónapos.

De:segít főzni, mosógépbe pakolni, kimegyünk locsolni, majd megnézi a mondókákat a youtub-on, formabedobózunk, legózunk, zsírkrétázunk, festünk, mesekönyvet nézünk, bújócskázunk stb.

Du:homokozunk, labdázunk, aszfaltkrétázunk, biciklizünk, motorozunk, játszótérre megyünk csúszdázni, hintázni, megnézi a kisvakondot, majd egy kis házimunka.

2011. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!