Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok olyanról, hogy a...

Hallottatok olyanról, hogy a csecsemősök a kórházban rosszul bánnak az újszülött babákkal? Én ma hallottam egy-két történetet és kicsit kiborultam.

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, anyu mesélte, hogy amikor 2nap után odavittek hozzá hogy néztem ki. :(

Mivel a homlokomnál találtak csak jó vénát oda adták az infúziót(azt hiszem azt) ebből kifolyólag ugye vérzett is ott a fejem kicsit, és a rászáradt vér ott volt a homlokomon, azt nem törölték le... És a kis ruhácska a nyakamnál olyan szorosra volt kötve, hogy véresre dörzsölte a nyakamat...

2009. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy minden igaz amit mesélnek. Nálunk biztos nem bántak rosszul a babákkal. Az igaz hogy ha sír megpróbálják megnyugtatni, és ha semmi nem kell neki akkor haggyák sírni.De nem hiszem hogy ez a rossz bánásmód. Nem hiszem hogy minden anyuka örülne, hogy ha hazaviszi a picit és már csak kézben lenne el.Ne idegeskedj emiatt de ha félsz ettől és van rá lehetőséged akkor menj baba- mamás szobába.
2009. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én már túl vagyok rajta, csak járunk babatornára a kórházba és ott az egyik konyhás néni mesélte aki a tápszereket csinálta, hogy a csecsemősök milyen dolgokat csinálnak a gyerekekkel...lehet az enyémel is akkor. No de ezt már sosem tudom meg!
2009. márc. 25. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ezért mentem baba-mama szobába. Én is hallottam ilyen történeteket, konkrét esetről is tudok az ismerőseimtől, de szerintem nem minden igaz, amit mondanak. Ha olyan rosszul bánnának a babákkal, annak a csecsemősre nézve súlyos következményei lennének. Most nem arra gondolok, hogy valamelyik anyuka megtépné, - bár szerintem jogosan- hanem a jogi oldalára nézve. Azért a kórházaknak sem mindegy milyen a hírük, és egy ilyen dolgozótól megválnak szívfájdalom nélkül.

Ajánlom a baba-mama szobát.

2009. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

voltam baba-mama szobában, de a babáim(ikrek) korák voltak, 4 napig inkubátorban feküdtek és csak utána tudtam bemenni velük. remélem addig nem történt semmi baj velük....

köszi a válaszokat!

2009. márc. 25. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem miutan hazajottunk a korhazbol, masnap mar a Heim Palban voltunk, megugrott a sargasaga es a koldoke elfertozodott.... Mint elso gyerekes anyuka, ugy gondolom, jobban figyelhettek volna, hogy jol kitorlom e a koldoket.... De szerencsere azota mar jol van, 1O hos 8,5 kg.
2009. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek a babája 9/10-es apgarral született,minden rendben volt vele,3 hósan derült ki hogy fogyatékos.Hogy a kórházban mi történhetett a babával,már sohasem fog kiderülni:((
2009. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!