Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hozzátáplálás megkezdése...

A hozzátáplálás megkezdése után mennyi idővel evett már napi kétszer szilárdat a babátok?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos, egy hónapja kezdtük a kóstolgatást. Nem tudom, hogy mikor adjak neki kétszer egy nap szilárd ételt?

Szeretném legalább egy éves koráig szoptatni és nem látom még át, hogy milyen tempóban kellene akkor haladni..


2011. jún. 24. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én majdnem elejétől kezdve adtam neki a 2x szilárdat. Elég 1-2 hétnek eltelni, nyugodtan add, főleg, hogy már 7 hós, ilyenkor már sokmindent kellene neki ennie.
2011. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lanyom 9 honapos. Este, ejszaka es reggel kap tejet, 9kor, 12kor, 3kor es 6kor koranak megfelelo rendes eteleket. 7 honaposan mar 4 etkezes ki volt valtva, 5 honaposan kezdtuk a kostolgatast, 6 honaposan kapott rendes adag kajat.
2011. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azt tanácsolják, hogy 2 hetet hagyjon az anya a kiváltásra. tehát egy hónap múlva már akár a 10órait, ebédet és uzsit ki tudod váltani. ennyi idő alatt a melled is hozzászokik a más igényhez. de fejhetsz napközben, úgy is jó pár főzelékbe anyatej :)
2011. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 6 hónaposan kezdtem, a lányom ütemében. 7 hónaposan még nem volt kiváltva a tízórai, de elkezdtem adni a zöldségeket is... 8 hónapos kortól kapott húst is a lányom. Az első étkezést kb. 8,5 hónapos korára váltottuk ki.

Majd újabb 1 hónap múlva a következőt és elkezdtem adni az uzsonnát.. 1 éves korára az uzsonna, ebéd és a tízórai lett kiváltva (úgy, ahogy). én nem siettettem, úgy gondoltam, a lányom tudja, mi jó neki, hozzá alkalmazkodtam... Látni fogod, hogy igényli a babád! ez nem verseny :)

2011. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5 hónaposan már 2 tápszeres kaját kiváltottunk és tudtuk tartani a 3,5-4 órás időt az evések között.

Mi 3,5 hósan kezdtük

Most 6 hós, csak reggelire kap tápit

2011. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!