Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás miatt hagyta ki a...

A fogzás miatt hagyta ki a délelőtti evést?

Figyelt kérdés
4 hónapos babám ma délelőtt kihagyott egy étkezést,tápis baba,de sehogy nem tudtam rábírni,hogy egyen.Gyümölcsöt elfogadta,abból evett 5 vagy 6 kanállal,de az sem volt az igazi..Nagyon nyűgös,folyamatosan a szájában van a keze,az időjárás is szörnyű nálunk most,esik és hűvös van.Úgy néz ki,hogy a szemfoga fog alul bújni elsőnek,már fehéredik a hegye,de még nem tört át....Most alszik szegényem,de nem igazán jól. Elképzelhető,hogy ez miatt nem evett?
2011. jún. 24. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül. Az én 4 hónapos lányom ma eddig 130 ml-t evett összesen, azt is úgy kellett "beleerőszakolni". Tegnap este fél 8-kor evett (tegnap összesen 450 ml-t evett), ma délelőtt 10-kor evett először, akkor 90 ml-t, most 2-kor nagy nehezen 40 ml lecsúszott.

Valószínűleg az időjárás viseli meg őket. :(

2011. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ez megy néhány napja, hol úgy cuppan az üvegre, mintha éheztetném, hol úgy kell könyörögnöm a 100-at is (pedig 180-at szokott enni), 1 óra alatt sikerült pl. tegnap este. Ugyanezek a tüneteink, mi most voltunk dokinál is, és mondta, hogy a foga jön. És még csak 3 hónapos.

Úgyhogy szerintem igen, a foga az.

2011. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tegnap este alig akart már enni, a szokásos 180 mili helyett 150 milit evett,már nagyon nyűglődött,etetésnél alig tudtam kivenni a kezét a szájából,adtam neki Nurofent és 20 perc után elaludt,az éjszakát már nagyon régóta átalussza,most sem volt gond,reggel megette a 180 milit,aludt 3 órát és elkezdett cuppogni hogy éhes,de nem akarta megenni csak azt a pár kanál gyümölcsöt,délután 3kor viszont a 180 milit úgy megette,mintha egy hete nem evett volna,aztán az öklét azonnal dugta a szájába.Nekem nagyon furcsa az,hogy a szemfoga fehéredik,azt mondják az fájdalmasabb mint a többi,azért gondoltam,hogy talán az végett!
2011. jún. 24. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:

16.52-es vagyok. Nekem azt sem engedi, hogy belenézzek a szájába, hol jön, mert amint közelít a kezem a szája felé, elkapja az ujjam és rágja. Nem is szopja, hanem izomból rágja.

Van valami ecsetelő fogzásra, próbáld azt, ha nem eszik, és utána a kajcsit. Vagy vmit biztos ajánlanak gyógyszertárban. Én is holnap megyek.

2011. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!